NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Juras potwierdza powrót do klatki KSW: "Myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę"

Juras o pojedynku z Pudzianem: „Walka dla Hajsu: TAK! Wy do pracy chodzicie za...

0
Łukasz Jurkowski na kolejnej gali KSW powróci po długiej przerwie i zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Takie zestawienie spotkało się z dużą krytyką, na którą Juras postanowił odpowiedzieć.
Izu Ugonoh ubity w 2 rundzie! Był kompletnie bez sił! [WIDEO]

Izu Ugonoh zabrał głos po przegranej z Samociukiem: „Na KSW 60 popełniłem kilka błędów...

0
Izu Ugonoh przerwał milczenie po KSW 60 i skomentował swoją porażkę z Markiem Samociukiem. Zawodnik zapowiada, że to jeszcze nie koniec i niedługo powróci do treningów.

„King Kong” z Arki Gdynia przed GROMDA 5: „Cieszę się, że wylosowałem Parobca” [WIDEO]

0
Ostatnie godziny zostały do krwawych i brutalnych walk na gołe pięści GROMDA! Już o 20:00 rozpocznie się "krwawy piątek", czyli gala GROMDA 5. W dzisiejszym wydarzeniu zobaczymy łącznie 16 zawodników - oprócz turnieju czekają na nas 4 super-fighty.
Psycho ostro o freak fightach: "Pajac wyjdzie naćpany, pomacha i dostaje grube siano. Kur*a, dajcie pieniądze chłopakom, co mają pojęcie"

Psycho ostro o freak fightach: „Pajac wyjdzie naćpany, pomacha i dostaje grube siano. Kur*a,...

0
Już dzisiaj o 20:00 rusza piąta edycja GROMDY. Na zakończenie gali mieliśmy zobaczyć walkę Vasyla Halycha z Tomaszem Gromadzkim, jednak starcie odbędzie się na kolejnym wydarzeniu, gdyż ZADYMA potrzebuje czasu, żeby wyleczyć kontuzję.

Rafał „Łazar” Łazarek przed GROMDA 5: „Trzeba być mocno popierdol**ym, żeby tam zawalczyć”

0
Rafał "Łazar" Łazarek powraca i zawalczy na GROMDZIE! To już kolejna edycja z udziałem popularnego "Łazara", który daje bardzo widowiskowe i krwawe pojedynki! Łącznie na karcie walk zobaczymy aż 16 wojowników, którzy w ringu 4x4 zawalczą na gołe pięści. O werdykcie może zadecydować tylko nokaut, lub poddanie się zawodnika!
Kursy bukmacherskie na GROMDA 5. W każdej z walk eksperci wskazali dużego faworyta!

Kursy bukmacherskie na GROMDA 5. W każdej z walk eksperci wskazali dużego faworyta!

0
Już dzisiaj krwawy piątek, czyli kolejna edycja GROMDY. Na dzisiejszej poza turniejem zobaczymy także 4 pojedynki dodatkowe. Po rozlosowaniu zestawień pojawił się kursy bukmacherskie. Co ciekawe, eksperci w każdej z walk wskazali dużego faworyta.
Jake Paul poturbowany przez Floyda Mayweathera i jego ochroniarzy! Musiał uciekać przed wściekłym pięściarzem! [WIDEO]

Jake Paul poturbowany przez Floyda Mayweathera i jego ochroniarzy! Musiał uciekać przed wściekłym pięściarzem!...

0
Na konferencji prasowej przed pojedynkiem Floyda Mayweathera z Loganem Paulem doszło do awantury wywołanej przez brata YouTubera. Jake Paul postanowił ukraść czapkę pięściarza.

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn przed GROMDA 5: „Ja tu jestem mistrzem, to mnie się...

0
Zostały ostatnie godziny do długo wyczekiwanej GROMDY 5! Na dzisiejszej gali zobaczymy łącznie 16 zawodników - oprócz turnieju czekają na nas 4 super-fighty! Duże emocje wywołuje uczestnictwo Mateusza "Don Diego" Kubiszyna, który zawalczy z Pawłem "Bykiem" Strzelczykiem. Szykuje się niezła bitka!

GROMDA 5: Znamy pary turniejowe i super-fighty! Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zawalczy z „Bykiem”.

0
Już dziś odbędzie się gala GROMDA 5. Podczas tego wydarzeniu wystąpi 16 zawodników. Podczas wczorajszej ceremonii ważenia nastąpiło losowanie par pierwszych walk ćwierćfinałowych oraz super fightów.

Ważący prawie 140 kg kibol Zagłębia Sosnowiec zawalczy na GROMDA 5! „Legia Warszawa, Bielsko-Biała…...

0
Już jutro tj. piątek - 7 maj 2021 roku odbędzie się GROMDA 5! Brutalny turniej walk na gołe pięści powraca. W ringu 4x4 zobaczymy turniej, do którego przystąpi ośmiu charakternych wojowników. Jednym z nich jest "BUBU", były kibol Zagłębia Sosnowiec, który w wywiadzie z MMARocks.pl wspomniał czasy chuligańskie.