Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Denis odpowiada Szpilce! “Zachowujesz się jak obrażona księżniczka. Jakbyś był pępkiem świata”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2022, 11:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Przed walką było spokojnie i dopiero po gali High League 4 Artur Szpilka oraz Denis Załęcki wdali się w mocną wymianę zdań.

Wszystko zaczęło się od wpisu “Bad Boya”, który po porażce odpowiedział na zarzuty, że nie powinien wychodzić do klatki z kontuzją i zawalczył jedynie dla wypłaty.

Wymiana zdań pomiędzy Szpilką i Załęckim

W swoim oświadczeniu zaznaczył, że nie przegrał ze Szpilką, tylko z urazem, gdyż rywal nie wyprowadził żadnego celnego ciosu. Cały wpis Załęckiego znajdziecie tutaj –  Denis Załęcki komentuje walkę na High League 4! „Jeśli upadam nie dostając nawet pół ciosu, to…”

Wpis zawodnika nie spodobał się Szpilce, który postanowił zamieścić odpowiedź. Co ciekawe, były pięściarz nie wierzy w kontuzję “Bad Boya”. Za pośrednictwem Instagrama wyjaśnił, że sam w przeszłości miał naderwane więzadło.

Kontuzja była na tyle poważna, że chodził w ortezie, nie był w stanie prowadzić samochodu, a na koniec i tak musiał przejść operację. Denis natomiast z tego, co mówił w wywiadach, miał zerwane więzadło krzyżowe i naderwane boczne.

Szpilka nie akceptuje tłumaczenia, że jego rywal przegrał przez kontuzje. Uważa, że największym problemem było tak naprawdę przygotowanie kondycyjne Załeckiego.

Teraz pod odpowiedzą “Szpili” pojawił się komentarz “Bad Boya”. Zawodnik High League nazwał rywala obrażoną księżniczką i uważa, że ten zachowuje się jakby był pępkiem świata.

– Artur ja też się nie wypowiadam głośno na temat twojego zachowania, zarówno przed walką, jak i po! Gadka o twoich wielkich zmianach jest dla mnie nie na miejscu, bo widzieliśmy te zmiany, jak przedłużałeś wejście do klatki i ruszyłeś we mnie dopiero, jak mi noga odmówiła posłuszeństwa i jak sędzia już zakończył walkę, a musiał Cię odsuwać? To jest to miejsce, z którego już wracasz, a ja dopiero idę? Chyba zmienię kierunek tej wędrówki. Przeprosiłeś ok, ale jednak czyny świadczą o nas.

– Ty na każdym kroku podkreślałeś, że jesteś sportowcem i tak się zachowujesz, a niestety widzieliśmy co innego. Zresztą dowiedziałem się wiele, co tak naprawdę sobie myślisz od kogoś z twojego otoczenia. Zachowujesz się jak obrażona księżniczka od samego początku, kiedy przyszedłeś do HL, wiecznie jakieś wymagania i robienie wszystkiego pod Ciebie jakbyś był pępkiem świata. Rozumiem, jesteś zasłużonym bokserem, ale bez przesady. Pokora i skromność, o której tyle od Ciebie można usłyszeć, wygląda nieco inaczej.

– Co do komentarzy o mojej kontuzji? Pokazałeś jeszcze bardziej, kim jesteś, właśnie w tym momencie! Skąd ty wiesz, co ja mogłem co nie i jak długo chodziłem w ortezie? Zapytaj się szefów federacji, jak jeździli ze mną po ich najlepszych lekarzach i jak nie masz o czymś pojęcia, to lepiej się nie wypowiadaj, bo każdy człowiek jest inny i każdy uraz także. Jedni nie wychodzą do walki, bo mają zwichnięty paluszek, a inni wychodzą z połamaną ręką!

– I po czym miałem niby wnioskować, że „zaraz wyłapie”? 😂 Po twojej próbie wejścia w nogi, czy ciosie, który mnie zamroczył? No tak nie było ani jednego :p Ja tylko napisałem swoje zdanie, które NIE jest różne od większości osób oglądających, a widać jak bardzo Cię to boli po tym komentarzu. Więcej dystansu do siebie kolego.

Komentarz Denis Załęckiego znajdziesz pod poniższym postem Artura Szpilki:

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO