Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Denis Załęcki znów ostro o GROMDZIE! The War przebije konkurencję? “Krótko i na temat”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 8 października 2022, 11:04
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Po niemal rocznej przerwie fani krwawych walk i legalnych ustawek w końcu otrzymają to, na co czekali. The War 4 PPV odbędzie się już dziś!

-> Oglądaj legalne ustawki NA ŻYWO!

The War szybko zyskała rzeszę fanów organizując walki chuliganów na gołe pięści, zarówno 1 na 1, jak i grupowe: 3 vs. 3, czy 5 vs. 5. Na każdej edycji odbywały się również turnieje z wysoką stawką do wygrania.

Nie inaczej będzie tym razem. Jedyną różnicą jest ta, że zawodnicy będą mierzyli się w słynnych “piąstkówkach”, czyli małych rękawicach do MMA. To pozwoli kibicom cieszyć się jeszcze dłużej pojedynkami na The War 4 PPV.

-> Kliknij w baner i wykup PPV na The War 4 <-

Denis Załęcki zapowiada przebicie GROMDY!

W rozmowie z Fansportu TV poruszony został temat zawodników. Denis Załęcki nie ukrywał, że miał problem na kilka dni przed The War 4 PPV. Wielu fighterów rezygnowało z występu nawet na 2 tygodnie przed galą. Inaczej sytuacja ma się w przypadku Krystiana Rosy, który niestety przegrał z kontuzją.

Szerokim echem odbił się ostatni wpis włodarza The War. Załęcki wypowiedział się na temat konkurencyjnej federacji, która blokuje swoich zawodników, przez co ci nie mogli pojawić się w 8-osobowym turnieju o 50 tysięcy złotych na The War 4 PPV. Temat ten wrócił w rozmowie z Fansportu TV.

GROMDA to pedały i tyle. Krótko i na temat – krótko skomentował zachowanie konkurencji “Bad Boy”.

Zaznaczył też, że sam nie ma zamiaru blokować swoim fighterom możliwości występów w innych organizacjach. Nawet w GROMDZIE, choć wówczas może pomarzyć o kolejnej walce w federacji Denisa Załęckiego.

Słuchaj, jak chce, to niech se bierze. Toż nie będę chłopakom psuł… psuł, w sensie zabraniał zarabiać dobrych pieniędzy. Choć tam dobrych pieniędzy się nie zarabia.

Jeśli mój zawodnik chciałby zawalczyć w GROMDZIE, to niech sobie, k**wa idzie, ale już do mnie nie przychodzi. No ja nie lubię Grabowskiego. To jest konkurencja gruba, chociaż my już mamy “piąstkówki” i tak dalej… Ale wbija mi szpilę, wbił też w jakimś tam momencie, ale mu się na pewno odwdzięczę fajnie.

Toruński “Bad Boy” został też zapytany o to, czy jego federacja będzie wkrótce wiodła prym w wśród organizacji walk na gołe pięści? Załęcki odpowiedział bez żadnych wątpliwości:

Ja myślę, że już po tej gali będzie GROMDA przebita w stu procentach.

-> Oglądaj The War 4 NA ŻYWO

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments