Wtorek, 27 Lutego, 2024

„Juras” zabrał głos po KSW 77! „Nie jest wam głupio kibice sukcesu?”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 grudnia 2022, 09:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski zabrał głos po gali KSW 77. Zwrócił się do kibiców, których mocne komentarze pod adresem Mariusza Pudzianowskiego zalewają social media.

Przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem Internauci byli przekonani, że były strongman zrobi to samo, co w starciu z Michałem Materlą, czyli zwycięży przez ciężki nokaut. W social mediach pod materiałami promującymi KSW 77 mogliśmy znaleźć masę pozytywnych komentarzy w stronę Pudzianowskiego.

„Juras” odpowiada kibicom

Wszystko zmieniło się o 180 stopni po porażce Pudzianowskiego w main evencie sobotniej gali. Khalidov bez problemu rozprawił się z rywalem i rozbił go już w pierwszej odsłonie. Niestety długo zapowiadane starcie nie spełniło oczekiwań kibiców.

Po porażce Pudzianowski sam przyznał, że jest zażenowany swoim występem. Wyjaśnił, że tym razem nie zagrała głowa – Kompletna blokada. Ambicja mnie tym razem zniszczyła. Za bardzo chciałem i zamurowało mnie jak słup ani w lewo, ani w prawo – pisał na Facebooku.

Głos zabrał jego były rywal Łukasz Jurkowski, który zwrócił się do kibiców. Przed galą bowiem duża część z nich była przekonana, że Pudzianowski z łatwością rozprawi się z rywalem. Gdy jednak przegrał, Internauci oskarżają go o ustawienie walki i podłożenie się, aby Mamed mógł odnieść zwycięstwo po porażce z Roberto Soldiciem.

– Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z @pudzianofficial. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio wam „kibice sukcesu”?

– Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze. Głowa do góry Pudzian, a @mamed_khalidov ? Mamed King.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO