(VIDEO) Labryga o zestawieniu z Załęckim: „Będziemy się nak***iać do ostatniej kropli krwi. Nie jest to wymarzone wyzwanie, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 29 stycznia 2023, 10:58
przez Przemek Krautz
6
8
Brak komentarzy

Denis Labryga w ostatnim wywiadzie odpowiedział na pytania kibiców, które dotyczyły m.in. jego debiutu we freak fightach, walki z Denisem Załęckim czy powrotu na ring WOTORE.

Labryga to kolejny zawodnik, który z walk na gołe pięści przejdzie do freak fightów. W rozmowie z fansportu.pl zdradził, że do jego debiutu może dojść już w marcu na High League 6, jednak na ten moment nie wiadomo jeszcze, z kim się zmierzy.

Labryga o walce z Załęckim

Denis mówił o potencjalnym starciu z Patrykiem Tołkaczewskim oraz Mateuszem Kubiszyn. Pierwszy z zawodników ma jednak kontraktowe zobowiązania wobec federacji GROMDA, co uniemożliwia mu walkę we freak fightach, którą chciał stoczyć m.in. z „Don Diego”.

W przyszłości ma dojść także do starcia Labrygi z Denisem Załęckim. Zawodnik WOTORE w ostatnim Q&A przyznał, że nie jest to jego wymarzone wyzwanie, jednak zamierza dostarczyć kibicom dużych emocji i dać krwawy pojedynek:

– Sportową walkę chciałbym z nim zrobić. Czy to jest moje wymarzone wyzwanie? Nie, to nie jest moje wymarzone wyzwanie. Po prostu wyjdę i zrobimy mega sportowe wydarzenie. Może to nie będzie mega wyzwanie, ale zrobimy sportowe wydarzenie na maksa, bo ludzie chcą tej walki. Będziemy się nakurwiać do ostatniej kropli krwi, on się nie cofnie, ja się nie cofnę.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO