HIGH League 6: Karta walk, zawodnicy, godziny transmisji. Kto walczy?

HIGH League 6 Karta walk
Opublikowane 13 marca 2023, 10:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Karta walk HIGH League 6 jest zdecydowanie jedną z najmocniejszych w historii. W katowickim Spodku zobaczymy same największe gwiazdy świata freak fightów, jak Denis Załęcki, Paweł Tyburski, czy Marcin Najman! Kto walczy na HIGH League 6? Kartę walk, zawodników i godziny transmisji znajdziecie poniżej.

Karta walk HIGH League 6 pełna jest emocjonujących pojedynków. Zobaczymy starcie Don Diego vs. Dawid Załęcki, o co bardzo zabiegali kibice organizacji. W main evencie zaś powróci jedna z największych gwiazd: Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, który spotka się z Marcinem Dubielem.

HIGH League 6 – Zawodnicy. Kto walczy?

Fani freak fightów doskonale znają odpowiedź na pytanie: kto walczy na HIGH League 6? Lista zawodników z każdym kolejnym ogłoszeniem coraz bardziej elektryzowała kibiców. Jeszcze na ostatniej gali ogłoszono, że dojdzie do starcia Marcin Najman vs. Jacek Murański. Wobec tragicznej informacji o tym, że Mateusz Murański nie żyje, „Murana” wycofano z karty walk HIGH League 6. Jego miejsce, ku zaskoczeniu, zajął Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

W katowickim Spodku 18 marca do oktagonu powróci też Denis Załęcki. Toruński „Bad Boy” przed kilkoma miesiącami z powodu kontuzji przegrał w 1. rundzie z Arturem Szpilką w MMA. Tym razem wystąpi w formule bokserskiej, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Tyburski.

Kiedy HIGH League 6? Wydarzenie będzie miało miejsce 18 marca, a lokalizacją będzie słynny katowicki Spodek. O której godzinie transmisja? Gala rozpocznie się o 19:00. Całość oglądać na żywo można w systemie Pay-Per-View.

Kursy i zakłady bukmacherskie

Kartę walk High League 6 obstawisz wyłącznie na eFortuna.pl. To jedyny bukmacher na rynku, który ma w ofercie zakłady na tę galę. Nowi użytkownicy już za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

HIGH League 6 – Karta walk, walki

Main event:

  • Jarosław pasha Jarząbkowski – Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Lexy Chaplin – Paulina Hornik
  • Denis Załęcki – Paweł Tybori Tyburski
  • Marcin Najman – Paweł Jóźwiak
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn – Dawid Załęcki
  • Konrad Karwat – Denis Labryga
  • Kacper Ludwiczek Bociański – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Michał Cichy
  • Mateusz Haribo Gąsiewski – Roger Salla

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO