Za Pudzianowskiego KSW płaci dodatkowo? Juras szczerze o największej wypłacie w karierze

Fot. YouTube
Opublikowane 21 czerwca 2023, 13:29
przez Przemek Krautz
3
5
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski w ostatnim wywiadzie zdradził, że to właśnie za walkę z Mariuszem Pudzianowskim zarobił największą wypłatę w karierze.

Do starcia doszło na gali KSW 61, podczas której „Juras” powrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. Zdecydowanie nie był w najlepszej formie fizycznej i bukmacherzy stawiali go w roli faworyta. Jak się z resztą okazało, był to słuszny wybór. Starcie zakończyło się w trzeciej odsłonie, a Pudzianowski w parterze rozbił ciosami Jurkowskiego.

„Juras” o walce z Pudzianowskim

Teraz w ostatniej rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że to właśnie za pojedynek z byłym strongmanem dostał największą wypłatę. Nie jest tajemnicą, że Pudzianowski to jeden z najlepiej zarabiających zawodników w KSW, a co za tym idzie, dobre pieniądze dostają również jego rywale.

„Juras” zdradził, że za walkę z „Pudzianem” organizacja zawsze płaci dodatkowo – Największy zarobek w walce z Pudzianem. Pudzian, za Mariusza zawsze dodatkowo płacą – przekazał, po czym na pytanie o najtrudniejszy fizycznie pojedynek odpowiedział – Kilka takich było, że potem wymiotowanie w szatni, szpitale i tak dalej, bo takie jest ryzyko tego sportu… Ale chyba ta walka z Pudzianem. Nie byłem w pełni przygotowany, żeby rywalizować przez pełne piętnaście minut, jeszcze mając takiego kloca na sobie.

Co ciekawe, niedawno również o wypłatę za walkę z Pudzianowskim zapytany został Artur Szpilka, który pokonał go na Stadionie Narodowym. Były pięściarz przyznał jednak, że nie była to największa gaża w jego sportowej karierze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO