Sytuacja bez zmian! Dawid komentuje relację z Denisem: „Nie ma kto wyciągnąć ręki”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 lipca 2023, 08:44
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja przed galą Clout MMA. Poznaliśmy całą kartę walk, a freak fighterzy mieli okazję porozmawiać z dziennikarzami. 

Dawid Załęcki powróci do klatki już 5 sierpnia i stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Zmierzy się ze sporo cięższym i młodszym Denisem Labrygą na zasadach K-1 w małych rękawicach. Rywal nie pozostawia wątpliwości i zapowiedział, że chciałby skończyć walkę w pierwszej rundzie.

Dawid o relacji z Denisem

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl poruszył on nie tylko temat nadchodzącego pojedynku, ale został również zapytany o swojego syna, którego ostatni raz widzieliśmy w klatce w kwietniu na gali High League 6, kiedy to przegrał z Pawłem Tyburskim.

Dawid odniósł się do swoich relacji z Denisem, gdyż jak wiadomo, już kilka miesięcy temu poróżnili się i jak wyjaśniła „Crazy”, sytuacja aktualnie pozostaje bez zmian. Jest jednak przekonany, że prędzej czy później pogodzi się ze swoim synem:

– Nasze relacje no są na razie wyhamowane, także nic się nie zmieniło. Czas goi rany, kiedyś to się zmieni, ale nie dziś. Na pewno podamy sobie rękę, to jest mój syn, ale na chwilę obecną nie ma kto tej ręki wyciągnąć. Wiadomo, czas goi rany, rodzina jest najważniejsza.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments