KSW 86. Potężne KO! Piwowarczyk brutalnie nokautuje Sudolskiego! [WIDEO]

Opublikowane 16 września 2023, 20:39
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

W jedynym na karcie walk KSW 86 starciu w wadze półciężkiej spotkali się Damian Piwowarczyk i Łukasz Sudolski.

-> Odbierz bonusy na KSW 86!

Mający 8 zawodowych walk na koncie Piwowarczyk w marcu przerwał swoją serię 2. porażek z rzędu. Damian na długo zapisze się w historii KSW, choć uśmiechu na twarzy mu to nie przywoła. To bowiem on padł ofiarą 5-sekundowego KO w wykonaniu Bohdana Gnidki. Piwowarczyk podniósł się po tym kończąc w 1. rundzie Bartłomieja Gładkowicza po mocnych kolanach i łokciach.

Przeciwnikiem „Damsyna” na KSW 86 był Łukasz Sudolski. Popularny „Pcheła” większość kariery spędził w konkurencyjnych federacjach, a przed dwoma laty spróbował dostać się do UFC. W programie Contender Series poległ niestety z Ihorem Potierią. Debiutu w KSW doczekał się w styczniu. Na pierwszej gali w tym roku przegrał po ciosach w 2. rundzie.

-> Obstaw KSW 86 bez ryzyka

KSW 86: Piwowarczyk vs Sudolski – RELACJA

RUNDA 1

Wymiana low kicków w pierwszych sekundach, niecelne kombinacje z obu stron. „Pcheła” napiera, dobrze okopuje nogę wykroczna rywala. Piwowarczyk podszedł z celną kombinacją lewy-prawy. Sudolski odwraca klincz na siatce, próbuje obalić Damiana haczeniem. Ciasno w klamrze trzymał „Pcheła”, posłał kilka ciosów na rozerwaniu. Obaj posłali mocne ciosy, szczęki wciąż wytrzymują. Sudolski zamyka Damian na siatce, mocne sierpy w jego wykonaniu, ale Piwowarczyk dobrze kontruje. Damian atakuje i trafia potężnym prawym, który kładzie rywala spać!

Wynik walki: Damian Piwowarczyk wygrał przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO