Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Tyburski dobitnie po zdeklasowaniu Don Kasjo! “Współczuję mu i jego fanom” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 22 października 2023, 14:16
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski kompletnie zdeklasował Kasjusza Życińskiego na Prime MMA 6. Freak fighter ma nadzieję, że bolesna porażka będzie lekcją dla włodarza.

“Księciunio”, jak przemianował się po wygranej Tyburski, stoczył wczoraj ostatnią walkę na kontrakcie z Prime Show MMA. Freak fighter spotkał się w klatce z “Don Kasjo” w boksie w małych rękawicach. Taki rodzaj formuły nie odpowiada ewidentnie Życińskiemu, który zaliczył drugą bolesną przegraną z rzędu.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kilka miesięcy temu Kasjusza przed czasem skończył Dominik Zadora. Paweł Tyburski potrzebował mniej czasu na rozprawienie się z włodarzem freakowej organizacji. Już w 1. rundzie posłał go na deski, a po przerwie nie przestawał zasypywać go celnymi seriami. Ostatecznie o przerwaniu pojedynku zadecydował lekarz.

W rozmowie z Fansportu TV Tyburski przyznał, że w ten metaforyczny sposób podał rękę “Don Kasjo”. Życiński nie ukrywał, że była to pierwsza walka od dawna, do której wykonał większe przygotowania. Paweł ma nadzieję, że jego ostatni oponent weźmie się w garść i zmieni swoje postępowanie.

Przechodzimy upadki, wzloty, podnosimy się, ktoś nam podaje rękę. Trzeba pamiętać, że ktoś ci podał rękę i później tę rękę podawać innym. Ja dziś podałem rękę Kasjuszowi – przebudzając go. To, że dałem mu w pysk tą ręką, to tę samą rękę chciałbym mu podać i powiedzieć “weź się chłopie ogarnij i idź po rozum do głowy, bo będzie za późno”. Jego czas już się kończy, pokazało mu to dwóch gości – powiedział m. in. Tyburski. Jego pełną wypowiedź znajdziecie w powyższym materiale.

Zobacz inne wywiady po Prime MMA 6:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments