Nikita wraca na Clout MMA 2! Wyjaśni konflikt z „Gochą Magical”! [WIDEO]

Opublikowane 25 października 2023, 22:10
przez Jakub Hryniewicz
6
23
Brak komentarzy

Organizacja Clout MMA znów zaskoczyła na ostatnią chwilę! Do karty walk najbliższego wydarzenia na ostatnią chwilę dodany został kolejny pojedynek.

Już w tę sobotę 28 października o godzinie 19:00 startuje Clout MMA 2. W rozpisce znalazły się takie hitowe zestawienia, jak Załęcki vs Omielańczuk, czy Minda vs Labryga. Oprócz tego Marcin Najman ma stoczyć dwa pojedynki. Najpierw spotka się w klatce z Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim, a następnie z Adrianem Ciosem, który uderzył go „z liścia” na jednym z ostatnich programów.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Tak jak to miało miejsce przed premierową galą, organizacja postanowiła zamieszać w karcie na ostatnią chwilę. Z rozpiski wypadło starcie skonfliktowanych streamerów Japczan vs Holak, ale dojdzie do rozwiązania innego sporu. „Nikita” zmierzy się z matką byłego partnera, Daniela „Magicala”, panią Małogorzatą!

Nikola zadebiutowała w sierpniu w starci z Moniką Laskowską. Freak fighterka robiła co mogła, ale ostatecznie przegrała już w 2. rundzie. Po walce zaś na zaplecze przetransportowana została na wózku inwalidzkim. Tym razem najprawdopodobniej będzie jednak murowaną faworytką.

Zobaczcie face to face pań poniżej!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
23
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO