Clout MMA 2: Konrad Karwat wygrywa zapasami! Pokonuje Wujaszka Fericze [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 20:53
przez Jakub Hryniewicz
0
3
Brak komentarzy

W drugim darmowym pojedynku Clout MMA 2 do akcji powrócił Krzysztof Ferenc. Popularny „Wujaszek Fericze” zmierzył się z byłym strongmanem, Konradem Karwatem.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Dzisiejsze wydarzenie spod sztandaru Clout MMA jest już drugim w zaledwie niecałe 3 miesiące. Tym razem organizacja odwiedziła Płock, gdzie dojdzie do takich walk, jak Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki, Denis Labryga – Kamil Minda, czy Tomasz Sarara – Dawid Załęcki.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W karcie Clout MMA 2 znalazło się też miejsce dla freakowych reprezentantów kategorii ciężkiej. „Wujaszek Fericze” powrócił do akcji po bolesnej porażce z Piotrem Szeligą i pokonał „Taxi Złotówę” w zaledwie 40 sekund. W kolejnej walce postanowił przyjąć nie lada wyzwanie. Konrad Karwat to były strongman, który świetnie radzi sobie we freak fightach. W 4. dotychczasowych pojedynkach zwyciężał aż trzykrotnie, a jedyną przegraną zaliczył w starciu z Denisem Labrygą.

Clout MMA 2. Fericze vs Karwat – RELACJA

RUNDA 1

Karwat od razu rzucił się z sierpami po przywitaniu! Wytrzymał to Fericze, ale wybiło go to z rytmu. Dał się obalić Konradowi, który wysoko wyniósł rywala! Uciekł z łatwością Ferenc, postraszył też Karwata. Ten zaliczył jeszcze kolejne obalenie! Mocno kopie Karwata Fericze. Konrad odpowiedział też potężnym kopnięciem na koniec rundy.

RUNDA 2

Karwat znów ruszył szybko w klincz, przedarł się przez uderzenia Krzysztofa Ferenca. Uparcie dąży do obalenia i w końcu mu się to udaje! „Fericze” skręca się do żółwia, kontroluje go z boku Karwat zasypując kolejnymi ciosami. Dobrze broni się Ferenc, ale inkasuje kolejne młotki w okolice ucha. Konrad nie przestaje zasypywać rywala ciosami, aż sędzia kończy rundę.

RUNDA 3

Ferenc szybko startuje z sierpem, ale obrywa kopnięciem. Dobrze broni się Karwat, który nie musi ryzykować w tej walce. Low kick „Wujaszka Fericze”, ładny prawy sierp na gardę Konrada. Ten jednak wraca do swojego gameplanu, obala i kontroluje Krzysztofa Ferenca. Do końca rundy nie stracił kontroli i powinien zgarnąć wygraną przez decyzję.

Wynik walki: Konrad Karwat wygrał przez jednogłośną decyzję!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO