Natan odpalony na Denisa! Chce go wyjaśnić w klatce! „Parówa bez honoru i charakteru”

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 2 listopada 2023, 12:33
przez Przemek Krautz
1
16
Jeden komentarz

Natan Marcoń w mocnych słowach odpalił się na Denisa Załęckiego! Liczy na to, że dojdzie do pojedynku i będzie mógł go zweryfikować w klatce.

Takiego zestawienia raczej nikt się nie spodziewał. Marcoń trenuje sporty walki zaledwie od kilku miesięcy i ma za sobą dwie porażki oraz jedno zwycięstwo. Mimo to chce dużych wyzwań i głośnych nazwisk. Ma zmierzyć się z Piotrem Szeligą, a także chce stoczyć pojedynek z Denisem Załęckim.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan Marcoń ostro o Denisie Załęckim

Po ostatnim oświadczeniu „Bad Boya” postanowił wbić mu mocną szpilkę. Na Instastories zamieścił wpis, w którym nie szczędził ostrych słów Denisowi. Zapowiedział, że jeśli federacje dojdą do porozumienia, to jest w stanie skończyć Załęckiego przed czasem.

– Pe*is (Pseudonim Świnka) Załęcki – od początku obrażał mnie za wszystko, o się dało. Wygląd, styl życia, ubierania się itp. kiedy udawał prawilniaka… czyli zanim wyszło, że to zwykła parówa bez honoru i charakteru. W aktualnej mojej formie – p3nis jest do szybkiej weryfikacji, lecz nie jest w mojej federacji, a ja mam wielu innych przeciwników zaplanowanych z mojej.

– Jeżeli pojawi się okazja, mogę przed Szeligą skończyć fleta przed czasem. Mam w rodzinie wojskowego, policjanta i detektywa, także będę miał dobre wsparcie 🙂 Jedyny mój warunek to klatka zamknięta na klucz, aby bisegz nie mógł uciekać z klatki 🙂 Zapamiętajcie, ja się was nie boję… a to, że o was nie mówię codziennie, nie znaczy, że nie nadejdzie wasz ostatni oddech… Wysyłam pozdrowienia do Lagbrygas i El Żonoje*cy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
16
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lobo
Lobo
1 miesiąc temu

Jak szybko można stracić szacunek

WIDEO