Środa, 17 Lipca, 2024

KSW 88: Kuberski zdemolował rywala! Brutalnie nokautuje Leśkę! [WIDEO]

Opublikowane 11 listopada 2023, 22:33
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

W co-main evencie radomskiej gali XTB KSW 88 obejrzeliśmy ciekawy debiut Piotra Kuberskiego. Popularny “Qbear” zmierzył się z Bartoszem Leśko.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Kuberski nie musiał długo czekać na debiut w KSW. Były mistrz wagi średniej FEN pozostaje niepokonany od 9. pojedynków, a tylko w tym roku stoczył ich już 2. Co najważniejsze – oba wygrał przed czasem, po nokautach i bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Na to samo “Qbear” liczył oczywiście podczas XTB KSW 88. Kuberski w Radomiu zmierzył się z Bartoszem Leśko, który po porażce przez poddanie w 1. rundzie z Tomem Breesem… wrócił i wygrał przez poddanie w 1. rundzie z Nikoliciem. Dla fightera z Gdyni był to 3. występ w okrągłej klatce KSW. Tym razem w Radomiu mógł wywalczyć sobie kolejny awans w rankingu wagi średniej.

XTB KSW 88. Leśko vs Kuberski – RELACJA

RUNDA 1

Kuberski od razu zaczął od niskiego kopnięcia. Leśko dużo się rusza, szuka krótkich sierpów z różnych kątów. Odskoczył po froncie “Qbear”, rywal już rozciął go uderzeniem. Dobry prosty w kontrze Piotra, Leśko trafił mocnym lewym, Kuberski wdał się w wymianę. Dobry łokieć Bartka, który celnie i skutecznie bije, choć coraz pewniej w klatce czuje się Kuberski. Krąży za rywalem “Qbear”, który atakuje też low kickiem. Dobre proste Leśki, który zaraz inkasuje krótki podbródek. Szuka półdystansu Piotr, który obrywa też pojedynczym ciosem. Mocne ciosy z obu stron w wymianie. Kuberski zaskoczył Leśkę i trafił mocnym lewym, po czym kontynuuje atak. Padł na deski Bartosz Leśko! Uczepił się nogi “Qbeara”, który daje przeciwnikowi wrócić na nogi, by tam go skończyć! To mu się jednak nie udaje do ostatniej sekundy rundy.

RUNDA 2

Kuberski spokojnie ruszył z wąskimi ciosami, Leśko agresywnie odpowiada. “Qbear” mocno bije prawym i lewym, broni się zaraz przed high kickiem i próbą sprowadzenia. Rozbija rywala “Qbear”, coraz bardziej zmasakrowana twarz Leśki, który obrywa prawym na ucho! Poprawił jeszcze Piotr Kuberski i wygrał przez KO!

Wynik walki: Piotr Kuberski wygrał przez KO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO