Środa, 17 Lipca, 2024

Natan Marcoń odpowiada na krytykę Dawida Załęckiego! Mocne słowa zawodnika FAME

Fot. YouTube
Opublikowane 20 listopada 2023, 10:41
przez Przemek Krautz
3
5
Brak komentarzy

Dawid Załęcki w ostatnim wywiadzie skrytykował zachowanie Natana Marconia. Zawodnika FAME MMA postanowił odpowiedzieć.

Przez ostatnie tygodnie bardzo głośno jest o Marconiu ze względu na jego postawę. Otwarcie atakuje innych freak fighterów, licząc na to, że konflikt zakończy się w klatce. Natan nieustannie uderza m.in. w Denisa Załęckiego, nie szczędząc ostrych słów w jego kierunku.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Natan Marcoń odpowiada Dawidowi Załęckiemu

Przy okazji rozmowy dla fansportu.pl o całą sprawę zapytany został Dawid. Przyznał, że żaden z zaatakowanych zawodników nie powinien dać walki Marconiowi i skrytykował to, jak próbuje prowokować rywali.

Natan postanowił odpowiedzieć za pośrednictwem social mediów. Na Instastories opublikował nagranie z podpisem, że jest to reakcja na wspomniany wywiad Dawida Załęckiego. Freak fighter zamierza kontynuować sposób, w jaki wypowiada się o innych zawodnikach i zapewnia, że nic tego nie zmieni:

– Wy prawilniaki chcecie mieć szacunek, dlatego że ktoś się was boi. To nie na tym polega. To nie są te czasy, żeby kogoś zastraszyć. Ludzie nie powinni się bać coś powiedzieć, skomentować, bo ktoś wyszedł z więzienia i grozi, że coś zrobi. To nie te czasy. Ja jestem idealnym przykładem, który pokazuje, że to, że ktoś jest silny fizycznie, prawilniakiem, to nie znaczy, że może mówić wszystko, na co masz ochotę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO