Piątek, 19 Lipca, 2024

Trener Okniński przesadził? Mistrz KSW z mocną odpowiedzią: “Robi z siebie…” [WIDEO]

Fot. YouTube/KSW
Opublikowane 12 grudnia 2023, 18:52
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Na przestrzeni ostatnich tygodni zagotowało się delikatnie na linii Mirosław Okniński – Adrian Bartosiński. Tak przynajmniej wygląda to z boku, gdyż sam “Bartos” inaczej wypowiada się na temat medialnej wymiany z “Łowcą Skór”.

Trener i założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów przed kilkoma tygodniami gościł w studio naszego kanału. W programie LIVE jeden z widzów zapytał o starcie mistrz KSW Adriana Bartosińskiego z byłym podopiecznym szkoleniowca, Cezarym Oleksiejczukiem. Mirosław Okniński “ugryzł temat” z innej strony i… wbił szpilkę w “Bartosa”.

– Bartos to jest nowoczesna technologia wspomagania sterydami… Szczęka taka, wyp…olony, no to się samo z siebie nie zrobi tu trzeba przyjąć dobre “suplementy”.

Adrian Bartosiński już w najbliższy weekend zmierzy się z Salahdinem Parnasse. Pojedynek będzie walką wieczoru gali XTB KSW 89 w Gliwicach, a Francuz staje przed historyczną szansą na zostanie potrójnym mistrzem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Bartosiński skomentował zachowanie trenera Oknińskiego

Kilkanaście dni później na tym samym krześle, co Okniński, zasiadł Bartosiński. Adrian zapytany o to, czy słowa trenera go ubodły machnął jedynie ręką. Przyznał, że należy mu się szacunek za niektóre kwestie, ale na pewno nie są nimi szpilki wbijane w wywiadach.

Ja to mam ubaw z tego! Ja tej branży nie biorę na poważnie. Wiem jak to jest z ludźmi… Moim zdaniem to jest trener, którego można było szanować, bo rozpoczął MMA w Polsce i za to powinno się go szanować. Ale oglądając ostatnio jego wywiady i te jego próby – nawet nie mówię o mnie, – szumu medialnego, to chyba robi z siebie, nie wiem… błazna takiego? Nie wygląda to dobrze… – powiedział “Bartos”, porównując też zachowanie “Łowcy Skór” do innych trenerów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO