Czwartek, 18 Lipca, 2024

Pudzianowski coraz bliżej zakończenia kariery! Jasna deklaracja legendy KSW!

Fot. YouTube
Opublikowane 26 grudnia 2023, 10:08
przez Przemek Krautz
4
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski przy okazji ostatniego wywiadu przyznał, że nieuchronnie zbliża się koniec jego kariery w sportach walki.

Były strongman zadebiutował podczas gali KSW 12 w 2009 roku. Zmierzył się wówczas z Marcinem Najmanem, a starcie to pobiło rekord oglądalności. Do dzisiaj stoczył łącznie 27 pojedynków i odniósł 17 zwycięstw, a jego występy zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Pudzianowski przyciąga rzeszę kibiców zarówno przed ekrany, jak i na trybuny. To właśnie jemu zawdzięcza się rozpromowanie MMA oraz organizacji KSW, która jest dzisiaj największą polską federacją.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pudzianowski o zakończeniu kariery

W ostatnim czasie coraz częściej jednak mówi się o sportowej emeryturze Pudzianowskiego, zwłaszcza po dwóch ostatnich porażkach. Sam zawodnik w rozmowie z Olimp Sport Nutrition przyznał, że zamierza jeszcze walczyć przez kolejne 2 lata.

Warto zaznaczyć, że Pudzianowski od dawna mówi, iż zostało mu jeszcze kilka walk i kończy karierę. Trzeba jednak przypomnieć, że “Dominator” w lutym kończy 47 lat, a to naprawdę sporo nawet jak na zawodnika kategorii ciężkiej:

– Chce mi się cały czas, mam zapał, tylko wiem, że nie żyje się wiecznie i w pewnym momencie dosyć po prostu trzeba sobie powiedzieć mimo to, że mógłbym to robić jeszcze 5 lat czy ileś. Mógłbym, ale ja nie będę chciał. Jeszcze trochę się pobawię.

– Potem nie wiem, co będę robić. Najbliższe dwa 2 lata wiem, że jeszcze będę bawił i trenował MMA, tak zawodowo. Na najbliższe dwa lata mam plany, że jeszcze będę wchodził do klatki, a potem będę myślał, co dalej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO