Czwartek, 18 Lipca, 2024

Paweł Tyburski krytycznie o KSW! Poszło o walkę Adamek vs Mamed [WIDEO]

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 18 stycznia 2024, 10:09
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski, zaznaczając przy tym, że to konstruktywna krytyka, szczerze wypowiedział się na temat walki Tomasz Adamek – Mamed Khalidov. Zdaniem freak fightera kompletnie marnowany jest potencjał tego pojedynku.

Ubiegłoroczne ogłoszenie byłego mistrza świata w boksie jako zawodnika FAME MMA zbiegło się w czasie ze słynnym już nagraniem fightera KSW, który zasugerował, że kolejny pojedynek być może stoczy w szermierce na pięści. Pojedynek legend Mamed – Adamek rozpalił wielu kibiców.

Negocjacje co do ewentualnej walki trwały sporo, gdyż Khalidov chciał ją stoczyć w swojej macierzystej organizacji. Tomasz z kolei podpisał wspominaną umowę z FAME, co lekko komplikowało sprawy. Ostatecznie ogłoszono nowy projekt pod nazwą XTB KSW Epic, który uświetni właśnie to starcie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Tyburski krytycznie o promocji walki Mamed – Adamek

Goszczący w naszym studio Paweł Tyborski pokusił się o porównanie w sprawie promocji, jaką zapewniłaby przy takiej okazji freakowa organizacja. Jego zdaniem zdecydowanie za mało jest słychać o walce Adamek vs Mamed w mediach.

KSW zazwyczaj nie robi takiej dobrej promocji. Nie cisnę ich, bo to najlepsza federacja, jeśli chodzi o zawodowe MMA. Ale uważam, że nie robią dobrej promocji i uwaga – powiem coś, co może zaboli kogoś, ale nie mam nic, po prostu szczery jestem. Uważam, że walka Adamka z Khalidovem we freakowej federacji byłaby o wiele bardziej sprzedana i bardziej nagłośniona. KSW nie wykorzystuje potencjału strasznie. Ja nawet nie wiem, kiedy jest ta gala!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO