Czwartek, 18 Lipca, 2024

Szef KSW zapowiada powrót Pudzianowskiego! Komentuje doniesienia o walce freakowej

Fot. YouTube
Opublikowane 22 stycznia 2024, 12:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie Mariusza Pudzianowskiego i skomentował ostatnie doniesienia na temat jego walki we freak fightach.

W lutym odbędzie się gala KSW Epic, podczas której dojdzie do starcia pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem. Wcześniej jednak pięściarz podpisał kontrakt z FAME i musiał zostać wypożyczony. W mediach zaczęła więc krążyć informacja, że najprawdopodobniej współpraca polegała na wymianie zawodników.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szef KSW o przyszłości Pudzianowskiego

Pojawiły się doniesienia, iż Pudzianowski wystąpi w FAME i być może zawalczy już na jubileuszowej gali. Jak się okazuje, były to jedynie plotki, które zdementowali zarówno włodarze freakowej federacji, jak i szef KSW. Martin Lewandowski w wywiadzie dla kanału Klatka po klatce przekazał, że “Dominator” nigdzie się nie wybiera, aż do czasu zakończenia zawodowej kariery:

– Nikt ze mną nie rozmawiał, więc nie wiem, z kim mieliby rozmawiać, jeśli chodzi o wypożyczenie. Może z jego menedżerką. Natomiast ja wiem, co Mariusz myśli, na czym i jak mocno stoi. Mariusz nigdzie się nie wybierze, do momentu, kiedy nie zakończy kariery w KSW.

Dopytywany o kolejną walkę Pudzianowskiego, przekazał że dojdzie do nie w połowie 2024 roku – Jego powrót w tym roku przed wakacjami. Maj może czerwiec.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO