Labryga odpalony po słowach Zadymy! Ostra odpowiedź zawodnika Clout MMA

Fot. Clout MMA/FAME
Opublikowane 1 lutego 2024, 12:49
przez Przemek Krautz
8
11
2 komentarze

Denis Labryga niespodziewanie uderzył w zawodnika federacji FAME. Mocno nie spodobała mu się to, że stanął w obronie „Popka” i Natana Marconia.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o kontrowersyjnym raperze, który tym razem przekroczył granicę. Za swoje zachowanie został mocno skrytykowany przez kibiców, a nawet wyrzucony z GROMDY, o czym w oświadczeniu dla fansportu.pl przekazał Mariusz Grabowski:

Labryga odpowiada Zadymie

Jak się jednak okazuje, są osoby, które stanęły w obronie „Popka”. Głos w sprawie zabrał Tomasz Gromadzki, który rozmawiał z kanałem TVreklama. Stwierdził on, że na rapera spadła zbyt duża krytyka, a zerwane współprace czy wyrzucenie z federacji są wystarczającą karą.

Broni również Natana Marconia, który w bardzo kontrowersyjny sposób atakuje innych freak fighterów, prowokując ich do konfrontacji. Co więcej, „Zadyma” przygotowuje go nawet do pojedynku z Piotrem Szeligą na FAME 20.

Postawa Gromadzkiego nie spodobała się reprezentantowi WCA. Denis Labryga na swoich social mediach zamieścił taki wpis skierowany w stronę „Zadymy”:

– By cię uj strzelił. Niedługo dla hajsu gó.no w papierze wp…dolisz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
11
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marko Polo
Marko Polo
19 dni temu

Zadyma obrońca degeneracji.
A lubiłem Ciebie.
Teraz to już nie

trackback
Zadyma odgryzł się Labrydze! Wypomniał mu głośną aferę: „Broniłem cię, ale to odwołuję” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
18 dni temu

[…] zerwane współprace czy wyrzucenie z federacji są wystarczającą karą. Na Tomasza Gromadzkiego odpalił się Denis Labryga, który skierował w stronę zawodnika mocny […]

WIDEO