Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Duże kontrowersje po walce legend! Kibice wściekli! Albert Sosnowski mówi o ustawce!

Opublikowane 25 lutego 2024, 11:30
przez Przemek Krautz
13
4
Brak komentarzy

Niestety KSW nie ma szczęścia do pojedynków pomiędzy dwoma wielkimi nazwiskami. Po raz kolejny social media zalały komentarze internetowych ekspertów, którzy twierdzą, że walka była ustawką.

Gdy w 2022 roku Mamed Khalidov pokonał Mariusza Pudzianowskiego w niecałe dwie minuty, fani oskarżyli zawodników i federację o oszustwo. Twierdzili, że nie ma możliwości, by kilkadziesiąt kilogramów lżejszy zawodnik tak łatwo pokonał byłego strongmana.

Sytuacja powtórzyła się podczas gali na Narodowym, kiedy to “Pudzian” przez całą pierwszą rundę znajdował się w dosiadzie i nie mógł rozbić Artura Szpilki. W drugiej rundzie były pięściarz nokautował rywala, a Internet zalały podobne komentarze.

Kontrowersje po walce legend

Było tak również w przypadku innych starciach, jednak te dwa zestawienia odbiły się największym echem. Teraz w social mediach czytamy podobne wpisy kibiców niezadowolonych po walce Mameda z Tomaszem Adamkiem.

Po trzeciej rundzie mimo, że Khalidov miał lepszą sytuację na kartach punktowych, musiał zrezygnować z walki. Po jednym z ciosów odnowiła się kontuzja, z którą zmagał się już przed pojedynkiem. Zdaniem Internautów jest to jedynie skok na kasę, aby doprowadzić do rewanżu. Jednocześnie w takiej sytuacji żaden z zawodników nie stracił na porażce.

Nie wspominając o innych social mediach, na samym Facebooku pod postami KSW pojawiły się takie komentarze:

– Zgodnie z planem. Każdy zagrał swoją rolę.

– Reżyseria Maciej Kawulski i Martin Lewandowski.

– Brak słów, pieniążki się zgadzają!

– Kolejna ustawka KSW. Kasa się zgadza dla nich i to najważniejsze. Było show.

Co ciekawe, głos zabrali nie tylko Internauci, ale również pięściarz Albert Sosnowski, który niedawno wygrał na gali Clout MMA. Podobnie jak kibice, uważa, że walka została ustawiona:

– Ustawiona walka. Ich obu jednego wieczoru robię do jednej bramki. Ustawiony deal Borek rules

Czy uważasz, że walka była ustawiona?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO