Niedziela, 14 Lipca, 2024

Sosnowski chce walki z Adamkiem i Mamedem! “Dwóch czereśniaków naraz”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 25 lutego 2024, 13:41
przez Przemek Krautz
3
17
Jeden komentarz

Albert Sosnowski w mocnych słowach odpalił się po gali KSW Epic. Twierdzi, że zmiażdży zarówno Mameda Khalidova, jak i Tomasza Adamka.

W minioną sobotę odbyła się walka legend, która niestety nie zakończyła się po myśli zawodników i kibiców. Były mistrz KSW debiutował w boksie i radził sobie naprawdę dobrze. Rozkręcał się z każdą rundą, jednak po trzeciej odsłonie starcie musiało zostać przerwane.

Mamed niestety doznał kontuzji, ale to właśnie on miał lepszą sytuację na kartach punktowych. Dwóch sędziów punktowało remis 28-28, gdyż odjęto mu punkt za obalenie, natomiast trzeci 29-27.

Głos po walce zabrał pięściarz Albert Sosnowski, który w ostrych słowach wypowiedział się na temat obu zawodników. Stwierdził, że nigdy nie widział tak słabej walki w organizacji KSW:

– Tak słabej walki to jeszcze nie widziałem na KSW. Takiego Tomka to ja lewa ręka robię. KSW zgłoś się. Ecie pecie i po Tomku – zapewniał zawodnik, który niedawno zawalczył na Clout MMA.

Dodał również, ze jest w stanie pokonać dwóch rywali jednocześnie – Dwóch naraz ze mną. Tych czereśniaków, żenada ja lekko nawet się nie spocę, obijam dwóch naraz. Mati, dawaj tych Czereśniaków, daj zarobić.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
17
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hujciwrety
Hujciwrety
4 miesięcy temu

Nieźle. Jest akcja .Albert polityk🥳

WIDEO