Środa, 24 Kwietnia, 2024

Niespodziewane przerwanie! Minda przegrywa walkę z Omielańczukiem [WIDEO]

Opublikowane 9 marca 2024, 22:04
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Tym razem w klatce Clout MMA doszło do starcia bokserskiego, w którym Daniel Omielańczuk zmierzył się z Kamilem Mindą. Panowie mieli do wyjaśnienia pewne sprawy.

Zawodnicy stoczyli swoje drugie starcie we freak fightach. W debiucie weteran kategorii ciężkiej i były zawodnik UFC oraz KSW pokonał Denisa Załęckiego. Rywal w trakcie pojedynku po prostu wyszedł z klatki i nie chciał dalej walczyć z reprezentantem WCA.

Natomiast “King Kong” w debiucie zmierzył się z Denisem Labrygą, czyli klubowym kolegą Omielańczuka. Starcie zostało wówczas przerwane przez lekarza, gdyż Minda ze względu na kontuzję oka nie mógł kontynuować pojedynku.

Chociaż zarówno Omielańczuk, jak i Minda to zawodnicy MMA, walka odbywała się na zasadach boksu. Daniel oświadczył bowiem, że nie pójdzie na rękę trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu i postawił własne warunki. “King Kong” jednak był gotowy bić się w każdej formule, gdyż chciał odegrać się na rywalu za sparing sprzed lat.

RELACJA

RUNDA 1

Minda natychmiast wjechał z serią ciosów! Omielańczuk zaskoczony, odpowiedział krótkimi hakami. “King Kong” zainkasował ciosy na tułów, zaczął też nie trafiać ciosami na głowę. Omielańczuk dużo się rusza i sporo bije po żebrach.

Kamil Minda po gongu od razu padł na matę! Kontuzja bicepsa wykluczyła go z dalszej walki!

Wynik walki: Daniel Omielańczuk wygrał przez TKO po 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po Clout MMA 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO