Piątek, 24 Maja, 2024

Denis obraził się na Dawida o walkę z Wielkim Bu!? Załęcki komentuje relację z synem [WIDEO]

Fot. Youtube
Opublikowane 10 marca 2024, 13:05
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Dawid Załęcki odniósł się do wpisu syna po walce z “Wielkim Bu”. Wszystko wskazuje na to, że w relacji między panami znów nastąpiło ochłodzenie.

“Crazy” wystąpił podczas Clout MMA 4 ubiegłego wieczoru, gdzie mierzył się z “Wielkim Bu”. Młodszy i większy freak fighter miał sporą przewagę warunków fizycznych i ważył ponad 30 kg więcej od Dawida Załęckiego, którego okonał go przez TKO w 1. rundzie.

Niedługo po walce na Instagramie pojawił się wpis Denisa Załęckiego. W ostrych słowach odniósł się do wygranej Gdańszczanina i zaproponował rewanż na brutalnych zasadach. Tym razem chciałby pełnego MMA na gołe pięści.

Dawid Załęcki skomentował wpis Denisa

W rozmowie z kanałem Fansportu TV Dawid Załęcki przyznał, że ktoś mu wspomniał o wpisie syna. Jego zdaniem jednak Denis powinien przejść długie przygotowania, by kolejny pojedynek miał jakikolwiek sens.

No coś słyszałem, ktoś mi coś czytał, ale to wiesz, jednym uchem. (…) Denis jak chce z nim walczyć, to musi pół roku zap…dalać. Inaczej nie ma opcji, bo znowu będzie jak było.

Dawid przyznał też, że syn nie odezwał się do niego osobiście po walce z Masiakiem:

Nie, on się chyba obraził… dochodzą mnie słuchy. Połowa ludzi tutaj za kulisami gada, że “syn nie gada z ojcem, obraził się o walkę”. Mi tego nie powiedział, tylko komuś rozgadał i wszyscy gadają – powiedział “Crazy”. Dziennikarz zasugerował, że może to jest plotka, ale Załęcki odpowiedział. – Nie, nie jest.

Zobacz wywiady po Clout MMA 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO