Piątek, 24 Maja, 2024

Rewanż z Pudzianowskim? Kołecki zabrał głos w sprawie powrotu do klatki

Fot. YouTube
Opublikowane 2 kwietnia 2024, 14:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szymon Kołecki skomentował pomysł stoczenia pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Panowie już raz mieli okazję zmierzyć się w klatce.

Były sztangista nie stoczył żadnego pojedynku od 2021 roku ze względu na problemy z kontuzjami. W ostatnim czasie fani jednak coraz częściej pytają, czy jest szansa na powrót i kolejne walki. Kołecki nie ukrywa, że chciałby jeszcze wejść do klatki, ale wszystko zależy od jego zdrowia.

W ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL został zapytany o potencjalny rewanż z Mariuszem Pudzianowskim. Pierwszy raz zmierzyli się na KSW 47 w 2019 roku i po kontuzji byłego strongmana zwyciężył Kołecki.

Zapytany o potencjalną drugą walkę np. w boksie, przyznał, że ani on, ani “Pudzian” nie potrafią boksować, więc najlepiej gdyby rewanż odbył się w MMA. Co ciekawe, nie wyklucza takiego starcia, które zapewne odbyłoby się w klatce KSW:

– Nie ma problemu. Nie w każdej organizacji, żeby było jasne. Najbliżej jest mi do sportowych federacji. Nie wykluczam tego, ale ani ja, ani Mariusz nie potrafimy boksować. Trudno byłoby to nazwać dobrą walką bokserską, na którą kibice ostrzyliby sobie zęby. Trochę moglibyśmy wyglądać jak dwóch cepujących się pod budką z piwem amatorów. Najlepiej zostać przy MMA, ale człowiek biedny jak dostanie dobrą propozycję, to może by ku temu się skłonił.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO