Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Tak Szpilka powinien zawalczyć z Wrzoskiem? Janikowski analizuje pojedynek

Fot. YouTube
Opublikowane 2 kwietnia 2024, 11:13
przez Przemek Krautz
10
1
Brak komentarzy

Damian Janikowski zabrał głos w sprawie hitowego starcia, do którego dojdzie w maju. Wskazał swojego faworyta w starciu Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Kibice na ten pojedynek czekają już naprawdę długo. Federacja kilkukrotnie próbowało zestawić ze sobą dwóch stójkowiczów, ale przez ponad 1,5 roku starcie musiało być ciągle przekładane. Teraz w końcu ma dojść do walki na KSW 94, którą obstawisz u bukmachera Fortuna.

Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Janikowski o walce Szpilka vs Wrzosek

Wielu zawodników zabierało już głos w sprawie tej walki i wskazywało przewagę Wrzoska, który jest byłym kickboxerem, czyli z całą pewnością wykorzysta swoje potężne kopnięcia. Podobnie wypowiedział się Damian Janikowski, który gościł na kanale Klatka po klatce.

Zwrócił też uwagę na zapasy i nie ukrywa, że przy odpowiednim planie na walkę będą one miały duże znaczenie:

– Pytanie kto lepiej odrobi lekcje zapaśnicze? Oni są bardzo dobrymi stójkowiczami, ale z przewagą na Wrzoska, dlatego że umie wykorzystać kopnięcia, Artur nie jest niestety tak obeznany z kopnięciami. Nawet jeśli nauczył się bronić niskie kopnięcia, zasłaniać żebra, nigdy nie przeżył tego wszystkiego, co Arek Wrzosek, który wie gdzie kopnąć, gdzie zmylić i ponowić kopnięcie.

– Tutaj może być ze strony Artura Szpilki większa presja i skracanie dystansu, żeby Arek nie miał z czego kopnąć, a potem próbować już zapaśniczo obalać i kto odrobi lekcje zapaśnicze, grapplerskie, ten zwycięży ten pojedynek. Stawiałbym 60 do 40 na Arka Wrzoska.

Kto wygra walkę na KSW 94?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO