Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ziółkowski zdeklasuje Varelę? Znamy kursy na KSW 93

Fot. KSW
Opublikowane 3 kwietnia 2024, 13:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marian Ziółkowski wraca do klatki po kontuzji i długiej przerwie. Mimo to nadal jest dużym faworytem w oczach bukmacherów.

Już w tę sobotę KSW po raz pierwszy zawita we Francji. W stolicy kraju zobaczymy m.in. Salahdine’a Parnasse’a walczącego z Valeriu Mirceą, czy też “Golden Boya”, który zmierzy się z Wilsonem Verelą. Jeśli Parnasse i Ziółkowski wygrają swoje pojedynki, możemy być pewni, że w końcu dojdzie do ich długo wyczekiwanego starcia.

Ziółkowski faworytem na KSW 93

Były mistrz KSW wraca do klatki po blisko 2-rocznej przerwie. Ostatni raz walczył w czerwcu 2022 roku, kiedy to pokonał Sebastiana Rajewskiego. Następnie dwukrotnie zestawiano go z Parnassem, ale musiał wycofać się ze względu na różne kontuzje. W końcu jednak powrócił do zdrowia i w sobotę wejdzie do klatki.

Mimo że Varela odniósł w KSW trzy świetne zwycięstwa, to i tak jest przez bukmacherów skazywany na porażkę. Jest znacznie mniej doświadczony oraz zdecydowanie odbiega umiejętnościami od Polaka, jednak potrafi zaskoczyć i trzeba pamiętać o długiej przerwie Ziółkowskiego.

Całą galę w Paryżu obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 93

TYPKURSYBUKMACHER
Marian Ziółkowski1.32Fortuna
Wilson Varela3.40Fortuna

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO