Wtorek, 21 Maja, 2024

Głowacki wprost o występie Adamka na KSW Epic: “Ja bym się nie cieszył” [WIDEO]

Fot. YouTube/KSW
Opublikowane 4 kwietnia 2024, 19:04
przez Przemek Krautz
52
5
Brak komentarzy

Krzysztof Głowacki w rozmowie z FANSPORTU TV skomentował ostatnią walkę Tomasza Adamka. Nie ukrywa, że nie był to najlepszy wstęp byłego mistrza świata.

„Góral” powrócił do akcji po kilkuletniej przerwie i na KSW Epic zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Mimo że dla zawodnika MMA była to dopiero pierwsza walka w boksie, to radził sobie naprawdę dobrze.

Głowacki komentuje występ Adamka

Starcie zakończyło się kontuzją Mameda po trzeciej rundzie, który na kartach punktowych miał lepszą sytuację niż Adamek. Mimo to pięściarz cieszył się z wygranej tak, jakby kontuzja nie miała na nią żadnego wpływu.

Po wszystkim stwierdził też, że były to łatwo zarobione pieniądze. Innego zdania jest Krzysztof Głowacki, który przyznał, że sam nie świętowałby takiego zwycięstwa. Uważa również, że Adamek powinien zmyć plamę po takim występie.

– Ciężko, ciężko. Nie wiem później Tomek się cieszył, że wygrał walkę. No ja bym się z takiej wygranej nie cieszył, prawda. Bo to jednak Mamed sam przegrał przez kontuzję. Tak naprawdę walkę prowadził Mamed, także jedno co bym na miejscu Tomka robił, jak najszybciej rewanż. Nie brałbym innych walk tylko skupiłbym się na rewanżu, żeby gdzieś zmyć tę plamę. Ale to już ich sprawa jest.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
52
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO