Niedziela, 26 Maja, 2024

Krzysztof Radzikowski o sile Artura Szpilki: “Miałem okazję od niego dostać”

Fot. Youtube
Opublikowane 5 kwietnia 2024, 14:47
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Artur Szpilka zaskoczy Arkadiusza Wrzoska siłą swoich uderzeń? Coraz więcej osób wspomina o bardzo mocnych uderzeniach byłego pięściarza.

W maju odbędzie się gala KSW 94, podczas której w końcu dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

W sprawie pojedynku głos zabrało już wielu zawodników. Większość z nich wskazuje przewagę Wrzoska, ale jednocześnie mówi o bardzo silnych ciosach Szpilki. Między innymi Jan Błachowicz przyznał – Ja nigdy nie sparowałem, nawet nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej, jeśli chodzi o ręce.

Natomiast Tomasz Sarara, który walczył z Wrzoskiem i sparował ze “Szpilą”, przyznał, że ten drugi bije znacznie mocniej – Wiem, jak jeden i drugi bije. Artur bije dużo mocniej.

Teraz głos zabrał także były strongman i freak fighter Krzysztof Radzikowski, który wypowiedział się podobnie, podkreślając siłę Szpilki – Od Szpilki miałem okazję wpie***l dostać, także bije mocno… Bije mocno.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO