Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Okniński wprost o sytuacji Ziółkowskiego! “Jego kariera jest w…” [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 11 kwietnia 2024, 10:14
przez Przemek Krautz
9
2
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński w mocnych słowach skomentował sytuację byłego podopiecznego. Nie ukrywa, że Marian Ziółkowski ma naprawdę duży problem.

Były mistrz KSW jest w bardzo trudnym momencie, jeśli chodzi o jego karierę. Już w 2022 roku miał zmierzyć się z Salahdinem Parnassem, ale ze względu na zdrowie Polaka, walka została odwołana. Następnie na Colosseum 2 “Golden Boy” doznał kontuzji podczas rozgrzewki i zwakował pas.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Okniński wprost o sytuacji Ziółkowskiego

Do klatki powrócił dopiero po blisko 2-letniej przerwie. Podczas ostatniej gali KSW zmierzył się z Wilsonem Varelą, ale niestety w drugiej rundzie wyprowadził cios, po którym doznał urazu ręki. Sędzia, gdy zauważył kontuzję, przerwał pojedynek.

Głos w ostatnim wywiadzie dla FANSPORTU TV zabrał Mirosław Okniński, który w przeszłości szkolił Ziółkowskiego. Panowie jednak nie mają teraz najlepszy relacji, a trener tak skomentował całą sprawę:

– Uważam, że poszło jakieś wspomaganie. Nie wiem, czy dozwolone, czy nie. Do tych umiejętności, co ja mu dałem, to pozyskał więcej siły, energii, ale jest delikatny. (…) Wszedł na cięższy rodzaj treningu. Te treningi były moim zdaniem ciężkie, nie dla Mariana. Spowodowały nawarstwianie się kontuzji i nagle wyszło ich mnóstwo. Uważam, że to wynik tego, że zaczął inaczej trenować.

– U mnie jakby trenował, to byłby w UFC. Bardzo dobrze by sobie radził. Tutaj został mistrzem KSW, to też jest sukces, ale jego kariera już jest w dupie. Na ostatniej walce bił nie technicznie, tylko siłowo. Widziałem gorszego Mariana, niż ten, który trenował u mnie. To może nie koniec, ale te kontuzje nie wróżą nic dobrego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO