Środa, 22 Maja, 2024

Grabowski o walce Szpilki z Wrzoskiem: “Zawsze będę za Arturem, ale…” [WIDEO]

Fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 12 kwietnia 2024, 08:53
przez Przemek Krautz
5
2
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie długo wyczekiwanego pojedynku Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Wskazał, swojego faworyta.

W maju odbędzie się gala KSW 94, podczas której dojdzie do starcia byłego pięściarza z kickbokserem. Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Grabowski typuje walkę

Przy okazji ostatniej rozmowy z FANSPORTU TV o starcie zapytany został Mariusz Grabowski, szef GROMDY, który ma bardzo dobre relacje z Arturem Szpilką. Przyznał, że kibicuje byłemu pięściarzowi, ale czeka go trudne starcie.

Mimo że z znacznie bliżej mu do “Szpili” to przyznał, iż raczej Wrzosek zwycięży pojedynek na gali KSW 94. Całą wypowiedź Grabowskiego znajdziesz poniżej:

– Ja powiem szczerze, że jestem sercem za Arturem Szpilką. Wiadomo, razem działamy, cały czas coś robimy, jesteśmy kolegami. Ale tutaj wiadomo, że serce podpowiada, że Artur, a myślę, że Arek Wrzosek. Wiadomo, że zawsze będę za Szpilką, ale to na pewno nie będzie łatwa walka.

Kto wygra walkę na KSW 94?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO