Niedziela, 19 Maja, 2024

Brutalne KO w OSTATNIEJ SEKUNDZIE! Holloway znokautował Gaethjego! [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 06:13
przez Przemek Krautz
22
0
Jeden komentarz

Przed kluczowymi walkami UFC 300 mieliśmy okazję obserwować starcie o pas BMF. Justin Gaethje stanął do swojej pierwszej historycznej obrony tego tytułu przeciwko Maxowi Hollowayowi.

Hawajczyk jest jedną z żywych legend wagi piórkowej. Ostatnio odnotował porażkę tylko z Alexandrem Volkanovskim, co sugerowało, że niedługo mógłby zmierzyć się z nowym mistrzem, Ilią Topurią.

Holloway jednak nie chciał czekać na swoją kolejną szansę. Zamiast tego podjął wyzwanie i postanowił powrócić do wagi lekkiej. Tam czekało na niego emocjonujące starcie z Justinem Gaethje. Fani nie mieli wątpliwości, że będzie to jeden z najciekawszych pojedynków gali.

UFC 300: Gaethje vs Holloway

RUNDA 1

Gaethje pozwolił Hollowayowi na wyprowadzenie kilku pierwszych “straszaków”, sam zaraz przystąpił do okopywania nogi wykrocznej. Dobry prawy-lewy Maxa, który zaliczył deski po kopnięciu na łydkę. “Blessed” trafi lewym hakiem, Gaethjemu zawirowało w oczach! Holloway również zaatakował rywala leg kickiem i przyjął na gardę lewy high kick, który skończył Dustina Poiriera. Max Holloway w ostatnich sekundach wyprowadził też obrotówkę na tułów, którą sięgnął nosa schylającego się “The Highlighta”!

RUNDA 2

Gaethje ma sporo problemów z oddychaniem, Holloway nie zamierzał wyprowadzać niepotrzebnie agresywnych ataków. Spokojnie wyczekiwał swoich szans i punktował Justina. “The Highlight” szukał kąsających ciosów na korpus, ale musiał wystrzegać się ataków “Blesseda”. Max dwukrotnie dźgnął oponenta palcem w oko, za co został upominany. Świetny low kick Gaethjego podciął Hollowaya.

RUNDA 3

Holloway zebrał sporo kopnięć na nogę, ale nie zmienia pozycji. Straszy Gaethjego kopnięciem na głowę i tego samego musiał się strzec. Justin atakował lewym hakiem, Max dystansował go frontem i sięgnął prawym na szczękę! Seria ciosów Hollowaya naruszyła Justina Gaethje! Wybronił się on jednak low kickami. Obrotówka Hawajczyka “siadła”, “The Highlight” musiał mieć się na baczności. Mocne wymiany ciosów zakończyły rundę.

RUNDA 4

Holloway zainkasował potężną ilość kopnięć na nogę, ale nie daje tego po sobie znać utrzymując to samo tempo. Niezła kombinacja Gaethjego, Holloway uciekł i trafił mocnym, bokserskim ciosem. W końcu Gaethje trafił mocnym uderzeniem, “Blessed” zmuszony był się wycofać. Holloway znów miał swoją chwilę, ale “The Highlight” sięgnął go mocnym ciosem i zaliczył nokdaun! Max wrócił na nogi i odzyskał świadomość.

RUNDA 5

Holloway kąsa Gaethjego pojedynczymi ciosami, dobrze skontrował też atak frontem. “The Highlight” zaatakował, trafił “Blesseda”, ale też nadział się na obrotówkę na tułów. Holloway wyprowadził kolejną kombinację na tułów i głowę. Gaethje słania się na nogach! Max zasypał go gradem ciosów i dołożył obrotówkę na korpus! Po tym obejrzeliśmy jeszcze kolejne serie mocnych ciosów…. I potężną bombę, która położyła Justina Gaethje spać!

Wynik walki: Max Holloway wygrał przez KO i został nowym mistrzem BMF!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Mateusz Gamrot wskazał kolejnego rywala! “Jest następny” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] organizacji MMA na świecie. W limicie kategorii lekkiej doszło do dwóch istotnych pojedynków. Max Holloway znokautował Justina Gaethje i zdobył mistrzostwo BMF. Wcześniej zaś Arman Tsarukyan pokonał Charlesa […]

WIDEO