Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szok! Arman Tsarukyan odrzucił ofertę walki z Islamem Makhachevem na UFC 302!

arman tsarukyan odrzucił walkę z makhachevem na ufc 302
fot. Tsarukyan YT, Makhachev IG
Opublikowane 16 kwietnia 2024, 11:38
przez Jakub Hryniewicz
2
1
Brak komentarzy

Arman Tsarukyan po wygranej na gali UFC 300 otrzymał propozycję walki z Islamem Makhachevem na UFC 302. Tsarukyan podjął szokującą decyzję i odrzucił ofertę.

Arman Tsarukyan na gali UFC 300 zanotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Ahalkalakets pokonał Charlesa Oliveirę na punkty dzięki czemu zyskał miano pretendenta do mistrzowskiego pasa UFC w kategorii lekkiej.

Manager Armana Tsarukyana przekazał szokujące wieści. Okazuje się, że obóz Ormianina podjął decyzję o odrzuceniu walki z Islamem Makhachevem. Ahalkalakets i spółka sugerowali się tym, że po UFC 300 będzie zaledwie półtora miesiąca na przygotowanie się pod mistrza:

– Dostaliśmy ofertę na walkę z Islamem Makhachevem na 1 czerwca tego roku. Wydarzyło się to zaraz po wygranej z Oliveirą. Przed galą byliśmy zgodni, że nie weźmiemy walki mistrzowskiej z krótkim wyprzedzeniem, szczególnie przez to, że będziemy numerem 1. rankingu kategorii lekkiej.

Manager Tsarukyana wierzy, że udało im się dogadać odpowiednie warunki z matchmakerami UFC. Reprezentant American Top Team ma po prostu odpocząć, poczekać a następnie zmierzy się z wygranym walki Makhachev vs Poirier.

– Porozumieliśmy się, że Makhachev zawalczy 1 czerwca z Poirierem, a Arman zmierzy się ze zwycięzcą. Jak zauważyliście, podczas konferencji prasowej Dana White dostał notatki do przeczytania, bo ta decyzja zapadła zaraz po gali.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO