Lekcja pokory! Mateusz Gamrot zniszczył w ringu Normana Parke. Lekarz przerwał pojedynek. Zawodnik przeprosił Gamrota.

0
fot. KSW
fot. KSW

Pierwsza runda. Czas na czystą nienawiść! Gamer i Stromin mega skoncentrowani i pomimo, że walczą już 3 raz ze sobą jest wzajemne badanie możliwości. Mateusz spokojnie lewym prostym sięga Normana, który jest schowany na podwójną gardą. Szachowanie w stójce bez większych zrywów z przewagą Polaka. Parke już mocno zaczerwieniony na twarzy, próbuje dorwać się do Gamrota, ale bez rezultatu. Książkowe punktowanie w stójce rywala, Gamer trafiał raz po raz zachowując cały czas bezpieczny dystans!

Początek 2 rundy kontynuacją pierwszego starcia. Idealny dystans i timing Gamera i do Stromina dochodzą prawie wszystkie ciosy! Po jednym z nich łuk brwiowy rozcięty u Normana. Świetnie na nogach pracuje Polak i przez to jest nieuchwytny – Irlandczyk już coraz bardziej zirytowany swoją bezradnością zaczyna się otwierać. Norman Parke przyjmuję kolejne ciosy i jest już mocno spuchnięty! Palce w oku Parke’a.. i mamy parę sekund przerwy – Norman chce walczyć dalej! Demolka w stójce w wykonaniu Gamrota – Parke na twarzy zmasakrowany koniec rundy i pytanie czy też walki?!

Lekarz zezwolił na dalszą walkę lecz oku u Normana praktycznie zamknięta. Mateusz Gamrot kontynuuje obijanie rywala. Parke zrywami desperacko próbuje ustrzelić Gamera – bez powodzenia. Walka cały czas w stójce, Norman cały czas mocno obrywa twarz coraz bardziej zakrwawiona – sędzia przerywa i lekarz nie dopuszcza Normana do dalszej walki! DEKLASACJA! Mateusz Gamrot definitywnie zamyka trylogię w kapitalnym stylu. Norman Parke dziś kompletnie nic nie mógł Gameroówi zrobić w oktagonie. TKO 3 runda Gamrot!


Polub teraz i bądź na bieżąco
:

Relacja live KSW 53:

Akapit

70,3 kg: Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) vs. Norman Parke (28-6-1, 1 N/C) – Gamrot TKO 3 runda
70,3 kg: Borys Mańkowski (20-8-1) vs. Marcin Wrzosek (14-6) – Mańkowski przez jednogłośną decyzję
83,9 kg: Tomasz Drwal (21-5-1) vs. Łukasz Bieńkowski (5-3) – Drwal przez TKO
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2) – Grzebyk przez nokaut
70,3 kg: Roman Szymański (12-5) vs. Filip Pejić (14-3-2) – Szymański przez TKO
70,3 kg: Artur Sowiński (20-11, 2 N/C) vs. Gracjan Szadziński (8-3) – Sowiński przez nokaut
80 kg: Kamil Szymuszowski (17-6) vs. Michał Pietrzak (8-4) – Pietrzak przez nokaut
61,3 kg: Sebastian Przybysz (6-2) vs. Jakub Wikłacz (10-2-1) – Przybysz przez TKO

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie