XTB KSW Colosseum 2. Wrzosek typuje Szpilka vs Pudzianowski: „Obejrzałem dzień z zawodnikiem. Artur zrobił progres, ale jak go Mamed wywrócił, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 maja 2023, 09:53
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Były mistrz KSW Marcin Wrzosek zabrał głos przed Colosseum 2 i wytypował pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. Gala zbliża się wielkimi krokami i przejdzie do historii jako jedna z największych wydarzeń polskiego MMA.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.


Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij


Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Wrzosek typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski

W przypadku starcia Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim bukmacherzy nie mają żadnej wątpliwości i stawiają byłego strongmana w roli ogromnego faworyta. Ma on znacznie większe doświadczenie i jest MMA już od 13 lat. „Szpila” natomiast rozpoczął treningi dopiero w ubiegłym roku.

Jeśli chodzi o typowanie, znaczna większość środowiska MMA, w tym trenerzy, zawodnicy czy dziennikarze wskazują stójkową przewagę Artura natomiast parter jako płaszczyznę, w której dominować powinien Pudzianowski. Jeśli uda mu się obalić Szpilkę, będzie miał on ogromne problemy, by wydostać się spod „Dominatora”.

Marcin Wrzosek, który rozmawiał z Arturem Przybyszem, został zapytany o typ na pojedynek. Przyznał, że sercem jest za Szpilką, jednak oglądał materiał promocyjny, w którym znajdują się urywki z treningów byłego pięściarza. Zauważył, że gdy został sprowadzony do parteru przez Mameda, był po prostu bezbronny:

Obejrzałem dzień z zawodnikiem Artura. Zobaczyłem, że zrobił super progres. Dobrze ułożył stójkę pod MMA, jednak jak Mamed go wywrócił, no to nie jest byle kto, ale Artur nie mógł wstać. To wyglądało, jakby zdawał się bezbronny. Może i Pudzian to nie jest Mamed, ale są inne argumenty. Ma dużo większą siłę, dużo większą masę. Tak jak mówiłem, sercem za Arturem, rozumem za Mariuszem.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO