XTB KSW Colosseum 2. Wrzosek typuje walkę Materli: „Całym sercem za Michałem, bo jest moim idolem, ale niestety…”

Fot. YouTube
Opublikowane 30 maja 2023, 10:49
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek wytypował sobotni pojedynek legendy polskiego MMA Michała Materli. Nie ukrywa, że „Cipao” to jego sportowy idol i sercem jest właśnie za nim.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.


Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij


Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Wrzosek typuje walkę Materli

W rozmowie z Arturem Przybyszym były mistrz przyznał, że kibicuje Materli, ale rozum podpowiada mu, iż starcie zwycięży Radosław Paczuski, który jest świetnym kickboxerem. „Cipao” powinien mieć ogromną przewagę w parterze, jednak nie wykluczone, że będzie chciał iść ze swoim rywalem na stójkową wojnę.

„Polish Zombie” podkreślił, że Materla ma za sobą trudne boje w klatce, w tym także kilka porażek przez ciężkie nokauty, które niestety odbiły się na wytrzymałości zawodnika:

– Sercem jestem za Michałem. Całym sercem, bo jest moim idolem od początków w MMA. Można powiedzieć, że po części mnie zainspirował. Sercem jestem za nim, jednak rozum podpowiada Radek Paczuski, który jest sporo wyższy. Jest świetnym kickboxerem. Michał ostatnio też sporo boksuje, ale niestety też te wojny już odcisnęły na nim piętno. Liczę, że wygra Michał, jestem sercem za nim, ale rozum mówi Radek.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO