FAME zlikwiduje konkurencję? Szalony Reporter nie ma wątpliwości: „Skoncentrują się nie na zarabianiu, tylko…”

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 24 czerwca 2023, 11:54
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

„Szalony Reporter” w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat nowej na rynku organizacji Clout MMA, która zastąpiła High League.

W ostatnich tygodniach doszło do sporych zmian, jeśli chodzi o polskie freak fighty. High League zawiesiło działalność po działaniach rządu, a w odpowiedzi kilka dni później założone zostało Clout MMA. Oficjalnie ma być to całkiem inna federacja, jednak jak wszyscy wiedzą, jest to kopia High League, za którą ma stać ten sam właściciel, czyli Sławomir Bielski.

„Szalony Reporter” o przyszłości Clout MMA

Niedługo po otwarciu Clout MMA pojawiła się mocna informacja ze strony FAME MMA. Największa organizacja w kraju ogłosiła, że będzie organizować więcej wydarzeń, także mniejszych gal, które odwiedzą nowe miasta. Od razu ujawniona została cała karta pierwszej edycji FAME MMA Friday Arena.

Co ciekawe, FAME postanowiło przejąć część zestawień i zawodników High League. Oznacza to, że nie zobaczymy ich walczących w Clout MMA. Taki obrót wydarzeń skomentował „Szalony Reporter”, który rozmawiał z fansportu.pl. Nie ma on wątpliwości, że lider freak fightów próbuje zlikwidować konkurencję:

– FAME ma prawo chcieć wykosić konkurencję. Nie dziwię się, że przejęli zawodników. Tam jest nie tyle przejęci zawodnicy, ale też zestawienia. Ktoś w to zainwestował czas, pieniądze, a ci dostali na gotowo. Biznes jest biznes, FAME to przejął, to jest gra biznesowa, ale dopuszczalna.

– Nie można mieć pretensji, że FAME chce Clouta zdusić w zarodku, bo pewnie nie chce, żeby pod nosem urosło coś dużego. (…) FAME ten rok skoncentrują się na tym, nie żeby zarobić, tylko żeby zrobić tyle gal i podebrać tyle zawodników, żeby Clout nie zaistniał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO