Szpilka chce rewanżu Materla vs Pudzianowski! Nie ma wątpliwości, kto zwycięży

fot. YouTube | KSW
Opublikowane 28 lipca 2023, 13:33
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Po ostatnich wynikach ponownie rozgorzała dyskusja na temat walki Pudzianowski vs Materla. Na ten temat wypowiedział się ostatni gość w studio Fansportu.pl, Artur Szpilka.

„Pojedynek legend”, jak reklamowało to starcie KSW, miał miejsce na KSW 70. Były mistrz wagi średniej debiutował w królewskiej kategorii, jednak był wskazywany jako znaczny faworyt. Pudzianowski był znakomicie przygotowany taktycznie przez trenerów WCA i znokautował Michała Materlę już w 1. rundzie.

To dało Pudzianowi przepustkę do walki z Mamedem Khalidovem, w którym poniósł sromotną klęskę. Byłego strongmana nie mogło zabraknąć w rozpisce gali na Stadionie Narodowym, gdzie pojawił się również „Cipao”. Były mistrz KSW sensacyjnie znokautował Radosława Paczuskiego, a Mariusz przegrał w 2. rundzie ze Szpilką.

Artur Szpilka o rewanżu Pudzian vs Materla

Właśnie „Szpila” był gościem w studio Fansportu.pl. W długiej rozmowie z Michałem Tuszyńskim były bokser zapytany został o rewanż Pudzianowski vs Materla. Zdaniem Artura, patrząc przez pryzmat wyników na XTB KSW Colosseum 2, teraz jest idealny moment, by do tego pojedynku doprowadzić.

Oczywiście, że tak. Walczył w jego kategorii wagowej… Dziwię się, że mu nie wyszło, że poszedł w ten parter, ale tak się stało. Ja uważam, że na 10 walk z Mariuszem wygra 9, no i jedną przegrał. Fajnie by było, po tej przegranej kolejnej Mariusza i wygranej Michała – to czemu nie?

Całą wypowiedź Artura Szpilki znajdziesz -> TUTAJ.

Kto wygrałby walkę w MMA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO