To koniec Narkuna w KSW!? Dyrektor sportowy nie pozostawia wątpliwości: „Przede wszystkim Tomek…”

Fot. KSW
Opublikowane 16 sierpnia 2023, 08:55
przez Przemek Krautz
2
5
Brak komentarzy

Wygląda na to, że nie zobaczymy już Tomasz Narkuna w organizacji KSW. Zarówno federacja, jak i sam zawodnik nie są zainteresowani współpracą.

Narkun był jednym z najdłużej panujących mistrzów w całym KSW. Pas dywizji półciężkiej zdobył w 2015 roku i obronił go 5 razy. W międzyczasie jako jedyny zawodnik dwukrotnie pokonał Mameda Khalidova oraz spróbował swoich sił w starciu o tytuł wagi ciężkiej.

Od drugiej przegranej z Philem de Friesem rozpoczęła się jego słaba seria. Stracił pas w starciu z Ibragimem Chuzhigaevem, a następnie niespodziewanie na KSW 75 został brutalnie znokautowany przez Henrique da Silvę. Był to jego ostatni pojedynek dla największej polskiej federacji.

Następnie na lokalnej gali w Szczecinie w 16 sekund wygrał z Antonio Zovakiem, a we wrześniu podczas Cave MMA zawalczy w main evencie z Adamem Kowalskim. Fani zastanawiają się, czy jest jeszcze szansa na jego powrót do federacji KSW.

Po jego odejściu pojawiło się bowiem informacja, że organizacja jest otwarta na dalszą współpracę. Teraz jednak dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski zdradził, że sytuacja mocno się zmieniła. W programie MMA STUDIO przyznał, że zaproponowało mu rewanż z Chuzhigaevem, który odrzucił – Taki rewanż zaproponowaliśmy. Tomek no nie przyjął tego rewanżu.

Padło również pytanie o to, czy Rysiewski chciałby zobaczyć go ponownie w KSW. Dyrektor sportowy po chwili namysłu odpowiedział – No chyba nie. Przede wszystkim Tomek ma inny plan i życzę mu, żeby go spełnił. Tę wspólną podróż chyba już zakończyliśmy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO