Wrzosek o problemach freaków przed walkami: „Słyszałem o mocnych załamaniach. Mieliśmy ujście tego na tej gali”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 16 sierpnia 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Arek Wrzosek przy okazji obszernego wywiadu w studio FANSPORTU TV wypowiedział się także na temat freaków, w tym m.in. ostatniej gali Clout MMA.

Zawodnik KSW znalazł się w narożniku swojego kolegi Andrzeja Fonfary, który zmierzył się z Marcinem Najmanem. Były pięściarz w zaledwie 16 sekund rozprawił się z „El Testosteronem”. Wszystko wskazuje jednak na to, że więcej nie zobaczymy Fonfary w klatce, co przekazał Wrzosek.

Przyznał, że wydarzenie było zorganizowane profesjonalnie i dostarczyło mu sporo śmiechu. Został również zapytany o swoje słowa, gdyż jakiś czas temu zdradził, że zna przypadki, kiedy freak fighterzy musieli brać środki psychotropowe, aby w ogóle wyjść do walki.

Teraz wyjaśnił, że słyszał więcej historii z szatni zawodników freakowych, kiedy to nie byli w stanie opanować emocji przed wyjściem do klatki. Podkreślił, że pojedynki nie są dla każdego, co z resztą sami możemy zobaczyć na tego typu galach:

– Słyszałem o takich przypadkach, mocno mnie to nie dziwi. Zachowam to dla siebie, bo to są historie z szatni. Ale słyszałem o historiach, że były mocne załamania nerwowe. Nie każdy się do tego nadaje. Dostają propozycje, pewnie są zajarani kasą i nie myślą o tym, co będzie się działo w szatni przed. Potem ich to przytłacza. Słyszałem o różnych przypadkach. Mieliśmy ujście tego już na tej gali. Jedna dziewczyna się do tego nie nadawała i zjechała, ją wywozili na wózku inwalidzkim.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments