Chuzhigaev wspomina zdobycie pasa KSW. Wbija szpilkę w Narkuna: „Zemściłem się za brata. Ludzie dziękowali mi, że go pokonałem”

fot. YouTube | Instagram
Opublikowane 17 sierpnia 2023, 14:02
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Ibragim Chuzhigaev na XTB KSW 85 stanie do kolejnej obrony pasa wagi półciężkiej. W najnowszy materiale na kanale federacji wrócił myślami do tego co działo się, gdy sięgał po koronę.

-> Galę XTB KSW 85 obstawisz bez ryzyka

Rosjanin z tureckim paszportem w najbliższą sobotę po raz drugi przystąpi do obrony mistrzowskiego tytułu. Pierwszą, bardzo udaną, ma już za sobą – w grudniu na pełnym dystansie całkowicie zdominował Ivana Erslana. Do tego starcia Chuzhigaev przygotowywał się w Arrachionie Olsztyn, między innymi z Mamedem Khalidovem.

To była dla mnie duża motywacja, trenować z tak doświadczonym i szanowanym zawodnikiem i człowiekiem – wspominał treningi Ibragim w materiale Dzień z zawodnikiem na kanale KSW. – To było motywujące pod względem sportowym. Bardzo mi się podobało, jak mi podpowiadał na treningach. Zdecydowanie był jednym z najlepszych trenerów, jakich spotkałem.

Chuzhigaev po pas mistrzowski sięgnął oczywiście pokonując Tomasza Narkuna, kończąc tym samym wieloletnie panowanie „Żyrafy” na tronie dywizji. Przy okazji pomścił też dwie porażki Khalidova sprzed kilku lat.

Zapytany o to, czy bardziej cieszył się z odebrania pasa z rąk Narkuna, czy pomszczenia Mameda, Chuzhigaev przyznał, że jedno drugiego nie wyklucza. Wspomniał jednak, jak pozytywnie na jego wygraną zareagowali kibice.

Jedno drugiemu nie przeszkadza, ale słodsze było to, że się zemściłem za brata. Fajnie było kopać „Żyrafę”!

Na stacjach benzynowych ludzie podchodzili i dziękowali mi, że go zlałem.

Kursy bukmacherskie na KSW 85: Chuzhigaev vs Gnidko

Ibragim Chuzhigaev na XTB KSW 85 zmierzy się z Bohdanem Gnidko. Zarówno ten, jak i inne pojedynki z karty walk obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z oferty powitalnej, w której znajdziecie szereg świetnych bonusów.

Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na was aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci wam w przypadku przegranego kuponu!

-> Odbierz ponad 600 zł na XTB KSW 85

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO