Wtorek, 16 Lipca, 2024

Labryga ostro o Natanie! Padły mocne słowa: “Próbowano zniszczyć mi życie. Nie będziesz z tego żartował”

Fot. FAME/Clout MMA
Opublikowane 30 sierpnia 2023, 12:32
przez Przemek Krautz
8
17
2 komentarze

Niespodziewanie w środowisku freakowym narodził się nowy konflikt. Tym razem w mocnych słowach Denis Labryga uderzył w Natana Marconia.

Labryga w ostatnim czasie był zamieszany w głośną aferę. Został oskarżony o napaść przez transpłciową prostytutkę. W rozmowie z “Szalonym Reporterem” wyjaśnił jednak, jak cała sprawa wyglądała na prawdę. Zawodnik Clout MMA zapewnia, że był przekonany, iż umawia się z kobietą. Kiedy jednak zjawił się na miejscu, zdał sobie sprawę, że jest to osoba transpłciowa.

Labryga mocno o Natanie

Z afery zażartował Natan Marcoń, co mocno nie spodobało się Labrydze. Zawodnik FAME MMA w wywiadzie dla Antyfakty przekazał – Grozi mi, że zobaczymy, świat jest mały. Ja go lubię, rozumiem, może miał ciężką sytuację, hejt i nie wytrzymał. Trochę dystansu.

Marcoń podkreślił, że nie zamierza brać walki z Labrygą, bo nie ma ona najmniejszego sensu. Nie wykluczone, że dojdzie jednak do konfrontacji, gdyż zawodnik Clout MMA zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Chłopczyku, tobie się naprawdę pop!#*liło w tym pustym dzbanku, ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet. To, że wy jeździcie z ferarką do Tajlandii i bierzecie transy na chatę, przy tym się dobrze bawicie, to nie bierz mojego przypadku za żart, bo mnie próbowano pogrążyć.

– Ja się wje#ałem na mukę, przez tego niedorozwoja wyglądającego jak kobieta i zniszczyć moje życie. Jak widać, nie pykło, a ty nie będziesz sobie z tego żartował łbie, ponieważ pierwsze primo nie jesteśmy kolegami, po drugie nie oskarżaj mnie o środki. Gdzie te twoje zasady moralności?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
17
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafal
Rafal
10 miesięcy temu

pomylil sie xd

Weź moją kiełbę
Weź moją kiełbę
10 miesięcy temu

Złapał za podszybie a tam była wycieraczka xD, fajtery wielkie a w … parówa tranzola haha

WIDEO