Środa, 17 Lipca, 2024

Martin Lewandowski o rewanżu Pudzian vs Materla: “Powiedzmy szczerze, Mariusz dwukrotnie wyszedł poturbowany” [WIDEO]

fot. YouTube | KSW
Opublikowane 13 września 2023, 15:58
przez Jakub Hryniewicz
1
7
Brak komentarzy

W ostatnich miesiącach powróciła kwestia ewentualnego rewanżu Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Temat ten został poruszony też w wywiadzie Martina Lewandowskiego dla naszego kanału, Fansportu TV.

Zawodnicy zmierzyli się na KSW 70 i pojedynek zakończył się niemałym zaskoczeniem. Mariusz Pudzianowski potrzebował niespełna 2 minut, by brutalnie znokautować podbródkowym legendę polskiego MMA. Był to debiut w wadze ciężkiej popularnego “Cipao”, który od tamtego czasu odniósł dwa zwycięstwa.

Zdecydowanie inaczej sytuacja wygląda u “Pudziana”. Były strongman 7 miesięcy po wygranej nad Materlą bardzo szybko przegrał z Mamedem Khalidovem. Do akcji powrócił podczas gali na Stadionie Narodowym, gdzie mimo dominacji w 1. rundzie został skończony ciosami przez Artura Szpilkę.

Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć rewanż Materla vs Pudzian?

Loading ... Loading ...

Właśnie wspomniany “Szpila” wspominał w wywiadach, że Mariusz powinien raz jeszcze zmierzyć się z “Cipao”. Jego zdaniem Michał zwyciężyłby 9 na 10 walk z Pudzianowskim, a tę jedną obejrzeliśmy właśnie na KSW 70. Co na to współwłaściciel organizacji, Martin Lewadnowski?

To jest jakiś pomysł, ale tutaj to dla Michała większa byłaby frajda, niż dla Mariusza. Mariusz, powiedzmy szczerze, dwukrotnie wyszedł poturbowany. Porażkę z Mamedem mógł sobie wytłumaczyć, tak ciężko jest przejść mu do porządku dziennego po porażce z Arturem. Nie chcę tutaj nic mówić. Jesteśmy wstępnie ustawieni po gali we Wrocławiu. Nie, że się rozejdziemy, tylko nie jest w stanie ci odpowiedzieć, czy po tych dwóch porażkach nagle Pudzian powie: “woohoo, lecimy na Materlę!” Nie wiem, czy będzie to dla nas, jako KSW byłaby to promocyjna, fajna walka. Pytanie, czy Mariusz będzie to widział w podobny sposób.

Zobacz całą rozmowę z Martinem Lewandowskim -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO