KSW odchodzi z Viaplay! Szef organizacji zabrał głos!

Fot. YouTube
Opublikowane 26 września 2023, 09:19
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Maciej Kawulski zabrał głos w sprawie Viaplay – platformy streamingującej na żywo wydarzenia KSW. Potwierdził, że dojdzie w tej kwestii do zmian.

W lipcu media obiegła informacja o ogromnych problemach finansowych Viaplay. Firma postanowiła wycofać się z kilku rynków, w tym także z Polski. Kibice MMA zaczęli zastanawiać się co dalej z transmisją gal KSW, gdyż organizacja już od dłuższego czasu współpracuje z tą platformą.

KSW poza Viaplay!

Krótko po informacji dotyczącej problemów Viaplay pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym federacja przekazała:

– Nie wpłynie to na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Teraz jeden z szefów KSW Maciej Kawulski pojawił się na Kanale Sportowym i zabrał w tej sprawie głos. Jak się okazuje, organizacja szuka alternatywy dla Viaplay. Włodarz zdradził, że na początku roku powinniśmy otrzymać informacje na temat zmian, jakie zostaną wprowadzone:

– Dla państwa niewiele się zmieni, będziemy dbali o cenę, aby odpowiadała takiej jaką byśmy dali. Poza tym, że trzeba będzie nadstawić ucha w odpowiednim czasie, pewnie na początku roku, aby dowiedzieć się, gdzie będziemy transmitowani.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO