Mamed Khalidov zdradził kolejną walkę Michała Materli! Wielka szansa przed legendą KSW!

Opublikowane 11 października 2023, 10:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W grudniu KSW powróci do Gliwic, gdzie ponownie nie zabraknie ogromnych emocji. Te na TXB KSW 89 zapewnią nie jedna, a aż dwie walki o mistrzowskie tytuły!

Wszystkie gale KSW obstawisz u legalnego bukmachera STS!

Już pierwsze ogłoszenie dotyczące grudniowego wydarzenia wzbudziło potężne zainteresowanie. Walką wieczoru XTB KSW 89 będzie starcie Adriana Bartosińskiego z Salahdinem Parnassem. Francuz staje przed szansą zdobycia trzeciego pasa mistrzowskiego polskiej organizacji! To pierwszy raz w historii topowych organizacji MMA na świecie, gdy zawodnik staje przed taką szansą.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Popularny „Bartos” nie będzie jedynym fighterem łódzkiego Octopus Team, który stawi się w oktagonie. Kolejnym będzie Paweł Pawlak, który po pas wagi średniej sięgnął podczas gali na Stadionie Narodowym, gdzie skończył w 5. rundzie Tomasza Romanowskiego. Okazuje się, że chwilę wcześniej poznaliśmy jego kolejnego rywala!

Tym bowiem ma zostać Michał Materla. Żywa legenda KSW w 97 sekund skończyła Radosława Paczuskiego, a w grudniu stanie przed kolejną szansę na zdobycie mistrzostwa kategorii średniej. Wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia organizacji, ale informację tę zleakował Mamed Khalidov w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce. Polsko-czeczeński fighter sam przyznał, że jego sportowym marzeniem jest zobaczenie „Cipao” z pasem KSW na biodrach.

Kto wygra walkę o pas wagi średniej KSW?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO