Wtorek, 16 Lipca, 2024

Vasyl zmasakrowany! Totalna demolka w drugiej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 29 grudnia 2023, 20:53
przez Jakub Hryniewicz
1
3
Brak komentarzy

Za nami druga, a zarazem ostatnia darmowa walka gali Clout MMA 3. We freak fightach zadebiutowali dobrze znani Marcin Siwy i Vasyl Halych.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Freakowa organizacja w świąteczno-noworocznym okresie postanowiła dostarczyć kibicom dodatkową rozrywkę! Gala Clout MMA 3: Santa Clout to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk. W końcu zobaczymy walkę Denis Załęcki vs Wielki Bu, a jeśli “Bad Boy” będzie w stanie, wówczas stoczy kolejny pojedynek z Natanem Marconiem.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W drugim pojedynku gali Santa Clout w klatce pojawił się dobrze znanym fanom boksu Marcin Siwy. Niepokonany w ringu zawodnik wagi ciężkiej w 26. pojedynkach zanotował 25 wygranych, z czego aż 12 przed czasem. Tym razem czekało spore wyzwanie.

Siwy skrzyżował rękawice z innym dobrze znanym kibicom debiutantem. Vasyl Halych popularność w Polsce zdobył występami w walkach na gołe pięści. Ukrainiec w organizacji GROMDA stoczył 8 pojedynków, a wygrywał między innymi z Denisem Załęckim.

Clout MMA 3: Siwy vs Vasyl – RELACJA

RUNDA 1

Vasyl natychmiast ruszył prostymi lewym i prawym. Ukrainiec od początku wywiera presję, Siwy chowa się za podwójną gardą. Halych w końcu zwolnił, zaczyna kontrować prostym Marcin. Pojawiła się krewa na czole Polaka, który pozostaje bierny i ratuje się klinczem. Dobrze bije po schabach Vasyl, sięgnął go Siwy bardzo mocną kontrą. Potężny sierp Halycha! Marcin przyjął też kilka ciosów, ale trafił zaraz lewym sierpem!

RUNDA 2

Siwy odważniej ruszył, dwukrotnie trafił lewym prostym. Vasyl kontruje, prawy sierp ląduje jednak na barku Polaka. Poluje na mocny podbródek Ukrainiec, mocno bije go serią Siwy. Przyspieszył Marcin Siwy, trafił Vasyla! Sięgnął dwoma ciosami, słania się na nogach Halych! Obija go potężnie Siwy, który wraca po liczeniu dokończyć dzieła zniszczenia. Próbuje unikać ataków Polaka Ukrainiec, który zasypuje go bombami, ale Vasyl wyczekuje gongu!

Vasyl Halych nie jest w stanie wrócić do walki!

Wynik walki: Marcin Siwy wygrał przez TKO po 2. rundzie!

Sprawdź wywiady po Clout MMA 3:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO