Wtorek, 16 Lipca, 2024

Zawodnik KSW chętny na walkę z Don Diego na gali Epic! Zaproponował brutalne zasady!

Fot. Fame MMA
Opublikowane 25 stycznia 2024, 16:05
przez Jakub Hryniewicz
5
2
Brak komentarzy

Ledwo “Don Diego” wygłosił apel do organizatorów gali XTB KSW Epic, by uwzględnili go w planach na najbliższą galę, a już znalazł się chętny na walkę! Co więcej, zaproponował brutalne zasady pojedynku.

Dnia 24 lutego w PreZero Arenie w Gliwicach odbędzie się pierwsza gala z cyklu Epic, który jest kwintesencją pełnej nazwy organizacji. KSW w rozwinięciu to “Konfrontacja Sztuk Walki” i pojedynki mają odbywać się w wielu różnych formułach.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pomysł tego typu wydarzenia spodobał się wielu kibicom, którzy zaczęli też wymieniać potencjalnych bohaterów. Jednym z najczęściej pojawiających się w propozycjach był Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Mistrz GROMDY miał wystąpić na jubileuszowej gali Fame MMA, ale nie doszło do porozumienia z Michałem Pasternakiem w sprawie zasad pojedynku. Wciąż bez walki na horyzoncie, rzeszowski zawodnik w rozmowie z Arturem Przybyszem wygłosił krótki apel do organizatorów XTB KSW Epic.

Jestem w przygotowaniach, mogę przygotować się na galę KSW Epic. Mogę znaleźć się na karcie walk, jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Zawodnik KSW chętny na walkę z Don Diego!

“Don Diego” długo na wyzwanie nie musiał czekać. Niebawem na jednym z branżowych portali pojawił się bowiem komentarz Andrzeja Grzebyka, który oznaczył swojego menedżera i napisał:

Sprawdzam. Formuła PRIDE.

Takie zasady na pewno byłyby ekscytujące, gdyż oprócz tradycyjnego MMA doszłyby też soccer kicki, stompy czy kolana w głowę w parterze. Obaj panowie to znakomici stójkowicze, niemniej Andrzej Grzebyk może się pochwalić większymi umiejętnościami w grze parterowej.

Kto wygrałby walkę Don Diego vs Grzebyk?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO