Przemysław Szyszka krytycznie o gali Epic. Trener niezadowolony z karty walk [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 1 lutego 2024, 16:22
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Niebawem dojdzie do gali XTB KSW Epic, podczas której odbędzie się starcie legend Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov. Sceptycznie na temat tego projektu wypowiedział się Przemysław Szyszka.

Całkowicie nowy projekt największej organizacji MMA w Polsce zapowiadał się naprawdę ekscytująco. Pierwszą ogłoszoną walką było bokserskie starcie Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Dodatkowo dojdzie do szeregu starć w różnych formułach.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niestety jednak wiele osób dość obojętnie podchodzi do tematu XTB KSW Epic. Gali zdecydowanie brakuje promocji w social mediach i Internecie. Symptomatyczne jest też to, iż nawet niektóre osoby z branży sportów walki nie potrafią z marszu odpowiedzieć kiedy odbędzie się to wydarzenie.

Temat gali poruszył też Przemysław Szyszka w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV. Popularny trener MMA nawiązał do KSW Epic w odpowiedzi na pytanie, czy polska organizacja będzie musiała w niedalekiej przyszłości sięgnąć po freak fighterów:

Ciężko stworzyć nowe postacie w KSW, które są tak charakterystyczne, jak Mamed, Materla, Pudzianowski. Zobacz, że są zawodnicy, którzy starają się istnieć w social mediach, ale jest dużo jest osób, które tego nie zrozumiało. Dużo osób mnie pyta o KSW Epic: fajny projekt, który mam nadzieję, że się uda, ale który zapowiadał się bardzo fajnie, ale na ten moment? Uważam, że nie jest to ciekawa karta walk pod kątem jakiegoś wydarzenia, które przyciągnie publiczność.

Walka Mameda z Adamkiem – jak usłyszałem, powiedziałem: kurde, fajnie! Ale później dowiedziałem się, że duże rękawice… to zmienia obraz całej walki. Ludzie oczekują bitki, a nie punktowania. W dużych rękawicach nie będzie miało tego smaku, co w małych.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO