Rewanż z Denisem kwestią czasu? Alan: Może kiedyś koło się zatoczy…?”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 2 lutego 2024, 13:39
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Alan Kwieciński po raz kolejny został zapytany o rewanż z Denisem Załęckim. Freak fighter z nonszalanckim uśmiechem przyznał, że być może panowie zmierzą się dokładnie w tym samym miejscu.

„Bad Boy” nie ma ostatnio najlepszej passy. Torunianin nie wygrał żadnego z 5. ostatnich pojedynków. Warto zaznaczyć, że często mierzył się z mocnymi rywalami, jak Artur Szpilka, czy Daniel Omielańczuk, ale z walki na walkę Denis wyglądał coraz gorzej.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Czarę goryczy przelały zwłaszcza przegrane z Pawłem Tyburskim przez dyskwalifikację oraz ostatnia z „Wielkim Bu”. Załęcki przyznał później, że potrzebuje współpracy z psychologiem, z której miał też zacząć korzystać.

Ostatnią wygraną Denis odniósł w lutym 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie, gdy jednogłośną decyzją pokonał Alana Kwiecińskiego. Zawodnik Fame MMA od dawna powtarza, że było to ostatnie starcie, do którego Załęcki się przygotował i był w formie.

W ostatniej rozmowie z Hubertem Mściwujewskim „Alanik” został zapytany o ewentualny rewanż z Denisem. Była gwiazda programu Warsaw Shore przyznała, że być może panowie spotkają się ponownie i to w tym samym miejscu, gdzie odbyła się ich pierwsza walka:

Może kiedyś koło się zatoczy…? I tam gdzie przegrałem, tam wygram – powiedział Kwieciński kalecząc przy okazji powiedzenie „historia zatoczyła koło”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO