Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Cezary Kęsik wygrywa przez TKO w 3 rundzie! Niewiarygodna wojna z Marcinem Krakowiakiem!

Fot. KSW
Opublikowane 23 października 2021, 21:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas gali KSW 64 w okrągłej klatce spotkali się dwaj zawodnicy słynący z kończenia swoich walk przed czasem. Marcin Krakowiak walczył przed własną publicznością w łódzkiej Atlas Arenie zmierzył się z Cezarym Kęsikiem.

CEZARY KĘSIK PRZED KSW 64

Cezary Kęsik ostatni raz walczył w KSW w grudniu 2020 roku. Podczas gali KSW 57 w okrągłej klatce spotkał się z Abusem Magomedovem. Starcie nie potoczyło się jednak po myśli Polaka. Dla Kęsika była to pierwsza przegrana w karierze, która przerwała serię dwunastu wygranych z rzędu.

Kęsik wszedł dzisiaj do klatki KSW po raz czwarty w karierze. Jeśli chodzi o największa polską organizację MMA poza porażką z Magomedovem, ma na swoim koncie TKO na Jakubie Kamieniarzu i poddanie Aleksandara Ilicia.

Cezary Kęsik już dziewięć razy kończył pojedynki przez nokaut. Dwa razy poddawał przeciwników, a tylko raz wygrał walkę na punkty.

MARCIN KRAKOWIAK PRZED KSW 64

Marcin Krakowiak wszedł do klatki po serii trzech wygranych z rzędu. Ostatni raz walczył w KSW w lipcu tego roku. Podczas KSW 62 popularny „Krakus” zawalczył z debiutującym w KSW Borysem Borkowskim. Obaj zawodnicy rozpoczęli starcie od mocnych wymian, ale w pewnej chwili Marcin Krakowiak złapał rywala i wykonał świetny rzut, w trakcie którego doszło do kontuzji ręki Borysa Borkowskiego. Po tej akcji walka nie mogła być kontynuowana i zwycięzcą został Marcin.

Marcin Krakowiak jest zawodnikiem, który jeszcze nigdy nie wygrał pojedynku w inny sposób niż kończąc go przed czasem. Sześć razy nokautował rywali, a pięć razy ich poddawał. Nigdy też sam nie został znokautowany ani poddany.

RELACJA


Runda 1:

Obaj panowie zaczęli się od wyczucia dystansu. W pewnym momencie Kęsik trafił piekielnie mocnym niskim kopnięciem. Czarek udanie kontrował swojego rywala. W pewnym momencie poszedł on na wymianę i po jednym z ciosów posłał Marcina do parteru, gdzie zasypał rywala kanonadą ciosów. Jednak Krakowiak wstał i obaj poszli na szalone wymiany. Jednak to Kęsik w nich dominował i bezlitośnie masakrował swojego rywala. Na dwie minuty do końca rundy Krakowiak wrócił do gry i wystrzelił kilka ciosów. Widocznie zmęczony Kęsik zdobył obalenie, jednak Marcin wstał. Czarek znów chciał obalić rywala, ale to Krakowiak znalazł się na górze po nieudanym rzucie Cezarego i do końca rundy zasypywał on przeciwnika uderzaniami.

Runda 2:

Obaj zawodnicy byli już widocznie zmęczeni. Dość szybko obaj znów poszli na wymianę. Kęsik był celniejszy i wywierając presję ciosów zaczął zdobywać przewagę. Zamknął on rywala przy siatce, gdzie trafiał ciosami i kolanami. Cezary w pewnym momencie zaczął dociskać Krakowiaka do siatki. Po powrocie do stójki, Kęsik ruszył z serią ciosów na swojego przeciwnika. Po jednej z nich Krakowiak zdobył obalenia i mimo zmęczenia obijał wycieńczonego rywala. Czarek jednak nie powiedział ostatniego słowa i przetoczył swojego oponenta i kontrolował Marcina do końca tej odsłony.

Runda 3:

Akcję rozpoczął Kęsik i zasypał rywala serią ciosów. Widząc bezradność Krakowiaka sędzia Łukasz Bosacki przerwał ten pojedynek.

Cezary Kęsik pokonał Marcina Krakowiaka przez TKO w 3. rundzie

KARTA WALK

WALKA WIECZORU

Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub) – walka o pas wagi koguciej

KARTA GŁÓWNA

Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (2-0, 2 KO)

Filip Pejić (15-5-2, 10 KO, 3 Sub) vs Daniel Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 Sub)

Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)

Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) vs Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)

Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO)

Cezary Kęsik (12-1, 9 KO, 2 Sub) vs Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub)

Albert Odzimkowski (11-5, 3 KO, 7 Sub) vs Jason Radcliffe (16-8, 10 KO, 4 Sub)

Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) vs Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO